Amerika müttefik degil Terör Devletidir ...
Yakup Erdem

Yakup Erdem

Genç Yazar

Amerika müttefik degil Terör Devletidir ...

Amerikanın Türkiyenin çevresindeki kimi ülkelerde gerek fetö maşasıyla gerek CIA maşasıyla operasyonlar çekip ve fitne yayıp Türkiyeyi bir kıskaca alma girişimlerini bir şekilde deniyor hala da denemekte . Biz Amerikanın bölgedeki ahtapot vari adımlarını kopartmak için adımlar atmaktayız . Recep Tayyip Erdoganın KKTC'yi ziyaret etmesinde farklı bir anlam vardı . Oradaki konuşmasını bu son yaşadıgımız gerginlik üzerinde düşünerek tekrar açıp dinleyebilirsiniz . Eminim daha çok şey göreceksiniz .
Amerikanın elindeki Türkiyenin ülke içinde durdurmak için,hizaya çekmek için,esaret altına almak için oluşturdugu ne kadar maşaları varsa birer birer eriyip bitiyor . PKKsı FETÖsü DHKP-Csi hepsine agır darbe vuruyor Türkiye Cumhuriyeti Devleti . Artık Amerika bunu anladı ve dikkat ederseniz Amerika uluslararası alanlarda Türkiyeye çelme takmaya çalışıyor . KKTCde Kosovada Yunanistanda Irakta Romanyada şurada burada . 
Türkiye bu durumun farkındadır ve üstesinden gelecektir .
Amerikanın defaatle almış oldugu Türkiyeye onca yaptırım kararlardan sonra hala müttefikimiz olmadıgı artık aşikârdır .
Peki bunun için ne mi yapmalıyız .
▪İncirlik gündeme getirilmeli ve bu konu ülke içinde Atatürkü seven ulusalcı vatansever kardeşlerimiz ile milliyetçi ve Recep Tayyip Erdoganı seven herkesin bir araya gelebilecegi büyük bir miting yapılmalı .
▪İstedikleri papaz bronsonu başına çuval geçirerek vermeli aynı zamanda geçmişteki acının karşılıgını vermiş oluruz . Düşünsenize bu rezilligi yaşadiktan sonra papazlarını almak bile istemezler . Asla unutamayacakları bir durum olur bu .
▪Amerikayı birkez daha dünyada yanlızlaştırıp diplomasi anlamda artık ötekileştirilmelidir .

▪Amerika tüm dünyada tehlikeli bir devlet olarak anılmalı adımlar bu dogrultuda atılmalıdır .
▪Amerikanın müttefikligi düşürülüp bir Terör Devleti ilan edilmelidir .
▪Asla ve asla geri adım atılmamalıdır .

Ve son olarak şuna dikkat çekmek istiyorum . Kuran-ı Kerimde de belirtildigi gibi "Onlar nesile ve ekine saldıracaklar ..." der .
Nesili koruyup kollayıp vatanları için çabalayacak bir toplum oluşturmak zorundayız artık . Ekonomi üzerinden tehtit edildik kaç defa . Hani demiştim ya bir yazımda "Vatan evlatları harçlıklarını biriktirsin ..." diye . Bu mimvalde degerlendirip düşünüp bu ugurda ölmek için düşleyen bir nesil inşaa etmeliyiz .
Bizim bizden başka birşeyimiz yok .
Ülkemin en kötü insanı elin Amerikasından,İngilizinden,Almanından,Rusundan,İranlısından daha kötü degil . Bir arada yaşamak zorundayız .
Ayrıştırıcı sebepler gidecek,birleştirici sebepler gelecek .
Bana degil bize namlu dogrultuluyor .
Benim degil bizim namusumuza göz koymuşlar .
Türkiyemin degil Türkiyemizin etrafını sarıyorlar .
Kişisel bazlı degil bir millet olarak karşılık vermeliyiz .

Yakup Erdem/Ülke Postası

YORUMLAR

  • 0 Yorum