NECMİ HOCA'nın İSKENDERUN ZİYARETLERİ
![NECMİ HOCA'nın İSKENDERUN ZİYARETLERİ](https://www.ulkepostasi.com/images/haberler/2023/10/necmi-hoca-nin-iskenderun-ziyaretleri.jpeg)
Editör: Ülke Postası Haber Sitesi
29 Ekim 2023 - 00:30 - Güncelleme: 29 Ekim 2023 - 00:47
NECMİ HOCA'nın
İSKENDERUN ZİYARETLERİ
CUMHURİYETİMİZİN
100.YIL KUTLAMASI Gündemli İskenderun da Ziyaretlerde bulunan Necmi hoca sırasıyla ;
İYİ PARTİ- CUMHURİYET HALK PARTİ-AK PARTİ-MİLLLİYETÇİ HAREKET PARTİ ve DEMOKRAT PARTİ İLÇE Yönetimlerini Ziyaret etti.
Gerek parti ziyaretlerinde,Gerekse
İskenderun Kaymakamlığı-
İskenderun Teknik Üniversitesi-
İskenderun spor-Beşiktaş İskenderunlular Derneği-Fenerbahçe iskenderunlular Derneği- İskenderun Sanayi ve Ticaret Odası-Yükseliş Koleji-Okuduğu 5 Temmuz Orta okulu ve İskenderun lisesi Mezunlar Derneği- Nüfus ilçe müdürlüğü-46 Muhtara- Başta Çıraklık yaptığı Ayakkabıcılar Çarşısı esnafı-Künefesiyle ünlü Petek-Kömbesi ile ünlü Abdullah Şenöz Pastanesi-Deniz Kebap-Küçük Kervan Kebap-Hadra Kebap ve bir çok esnafa ATATÜRK fotoğraflarını 100.yıl Anısına Takdim etti.
Ana fotoğraf ile ilgili;
150 YIL önce;
KİRKOR EFENDİ tarafından EL EMEĞİ ile döküm olarak üretilen BASKI MAKİNESİNDE, 1947 yılında Suphi Levent tarafından kurulan ve 1976 yılından bu yana da Rızkullah Terbiyeli'nin yönetiminde basılmaya devam eden; İSKENDERUN GAZETESİ'nin bu Anlamlı Yayınına Tanıklık ettik.
CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara' ile
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d827c0130b.jpeg)
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel' ile
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d82cc32f92.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d82ee768cc.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83008d502.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83182c5ba.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d8327248c4.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83455f985.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d835e10e65.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d837385c1e.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d838313fa7.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83937a4b4.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83a591b62.jpeg)
İSKENDERUN ZİYARETLERİ
CUMHURİYETİMİZİN
100.YIL KUTLAMASI Gündemli İskenderun da Ziyaretlerde bulunan Necmi hoca sırasıyla ;
İYİ PARTİ- CUMHURİYET HALK PARTİ-AK PARTİ-MİLLLİYETÇİ HAREKET PARTİ ve DEMOKRAT PARTİ İLÇE Yönetimlerini Ziyaret etti.
Gerek parti ziyaretlerinde,Gerekse
İskenderun Kaymakamlığı-
İskenderun Teknik Üniversitesi-
İskenderun spor-Beşiktaş İskenderunlular Derneği-Fenerbahçe iskenderunlular Derneği- İskenderun Sanayi ve Ticaret Odası-Yükseliş Koleji-Okuduğu 5 Temmuz Orta okulu ve İskenderun lisesi Mezunlar Derneği- Nüfus ilçe müdürlüğü-46 Muhtara- Başta Çıraklık yaptığı Ayakkabıcılar Çarşısı esnafı-Künefesiyle ünlü Petek-Kömbesi ile ünlü Abdullah Şenöz Pastanesi-Deniz Kebap-Küçük Kervan Kebap-Hadra Kebap ve bir çok esnafa ATATÜRK fotoğraflarını 100.yıl Anısına Takdim etti.
Ana fotoğraf ile ilgili;
150 YIL önce;
KİRKOR EFENDİ tarafından EL EMEĞİ ile döküm olarak üretilen BASKI MAKİNESİNDE, 1947 yılında Suphi Levent tarafından kurulan ve 1976 yılından bu yana da Rızkullah Terbiyeli'nin yönetiminde basılmaya devam eden; İSKENDERUN GAZETESİ'nin bu Anlamlı Yayınına Tanıklık ettik.
CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara' ile
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d827c0130b.jpeg)
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel' ile
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d82cc32f92.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d82ee768cc.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83008d502.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83182c5ba.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d8327248c4.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83455f985.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d835e10e65.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d837385c1e.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d838313fa7.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83937a4b4.jpeg)
![](https://www.ulkepostasi.com/images/files/2023/10/653d83a591b62.jpeg)
FACEBOOK YORUMLAR