Altan BEZEK

Altan BEZEK

Yazar Altan BEZEK

Hakkında

Aslına bakarsanız bence ne sadece çok gezmek nede sadece çok okumak faydalıdır. Gezerken okumak okurken de gezmek gerek. Yaşantımın bir çoğu farklı şehirlerde geçti. Hayatta gördüğümüz ve muhatap olduğumuz veya olamadığımız her şeyin anlamlı  olduğuna inandım. Hayatımıza giren her şeyin amaçlı ve sebepli olduğuna inandım.

1985 Van doğumluyum. İlkokuldan itibaren çeşitli güzel sebeplerden dolayı farklı şehirlerde okudum. Lise, üniversite yollarında yürürken bir solukta Türkiye’de İstanbul, Van, Konya, Ankara  ve yurt dışında japonya , Almanya, italya, İspanya derken okulu bitirdim. Ankara Gazi Ünv. 2011 mezunuyum. Şuan ailemle birlikte İstanbul’da ikamet etmekteyim. Anne baba kardeşler abiler ablalar eş çoluk çocuk hep beraber.

En sevdiğim şeyler arasında seyahat , yeni bilgiler öğrenmek, bilgisayar ve yenilikçi teknolojiler ile uğraşmak, karakalem resim yapmak, masa tenisi oynamak, film izlemek, enstrümantal müzikler dinlemek, en önemlisi bilgiyi kullanmak ve kullandırmaya yardımcı olmaktır.

Şuan 2013 yılında faaliyete başlayan, İstanbul ikitelli’de ae-robotic adında bir işletmem var. Burada başka firmalara arge robotik sistemler çok eksen cnc makineleri imalat ve makinecilik ile alakalı eğitim, tasarım , üretim sahalarında elimden geldiğince faydalı olmaya çalışıyorum. Türkiye’de savunma sanayinde, uçak imalatında, enerji sektöründe, sağlık sektöründe, tekstil sektöründe yüksek dereceli ilklere imza atan birçok firmanın çalışmalarında bulunup bu işlerin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duydum. Halen arge kapsamında birçok firmaya destek vermeye çalışırken kendi fikirlerimizi hayata geçirmeye çalışıyoruz.