Sen, Amerika"nın CHP"sine oy veriyorsun, Uyan...
Mehmet Çetin

Mehmet Çetin

Araştırmacı Yazar

Sen, Amerika"nın CHP"sine oy veriyorsun, Uyan artık!..

İnönü, M.Kemal hayattayken kotaramadığı emelleriini, onun ölümünden sonra bir bir gerçekleştirdi ve kulisin önünü Atatürk heykelleriyle kapattı.

Ne yazık ki, bugün Atatürk hassasiyetiyle CHP"ye oy verenler, aslında onun ebedi düşmanına kan verdiklerinin farkında bile değiller.

Oysa azıcık zahmet edip de yakın tarihi kurcalasalar ve 10 Kasım 1938 tarihinden önce bu ülkede imal edilen sadece yerli uçakların sayısını görseler ve bu uçakların akıbetini sorgulasalar,

Bir çok meseleyi de idrak edecekler. Ben Atatürkcü falan değilim, CHP"li de olamam; lakin canım kardeşim, senin oy verdiğin parti, Atatürk"ün CHP"si değil.

Sen, Amerika"nın CHP"sine oy veriyorsun, Uyan artık!...

Fatih Gürsul, Kılıçdaroğlu"nun baş danışmanı...

Fetö üyeliğinden 10.5 yıl ceza aldı. Baylock denilen şifreli iletişim ağını tam 28 bin kere kullandığı tespit edildi.

Kılıçdaroğlu"na suflörlük yapan bu şahıs, günümüz CHP yönetiminin bizzat Fetö tarafından, dolaylı olarak da ABD gizli servisi tarafından kontrol edildiğinin ispatı niteliğindedir.

Fetö"nün belediyeler imamı Erkan Karaaslan"ın CHP"li Büyükşehir Belediyelerine danışmanlık yaptığını da göz önünde bulundurulursa,

CHP yönetiminin maruz kaldığı istilayı kavramak için alim olmaya gerek olmadığı sonucuna varırız.

Hakeza yönetim kadrosunda bulunan PKK ve DHKP-C memurlarını da listeye ilave ettiğimiz taktirde, tablodaki ahvalin vehameti, ulusal güvenlik bağlamında hassasiyet içermektedir.

Mehmet Çetin

YORUMLAR

  • 0 Yorum