Ayak kısalığına ameliyatsız çare?

Bazı insanların doğuştan kalça kemiği çıkığından kaynaklanan ayak kısalığı ciddi sıkıntı oluşturmaktadır. Şah melik hocayla Ayak kısalığına ameliyatsız çare...

Ayak kısalığına ameliyatsız çare?

Bazı insanların doğuştan kalça kemiği çıkığından kaynaklanan ayak kısalığı ciddi sıkıntı oluşturmaktadır. Şah melik hocayla Ayak kısalığına ameliyatsız çare...

Ayak kısalığına ameliyatsız çare?
Editor: admin

Bazı insanların doğuştan kalça kemiği çıkığından kaynaklanan ayak kısalığı ciddi sıkıntı oluşturmaktadır. Ayak tabanını direk yere basamıyorlar. Yürürken aksayarak  yürüyorlar. Bazılarında 10 cm yakın ayak kısalmasından kaynaklanan yürüyüş bozukluğunu gidermek için  ayak baş parmaklarının ucuna basarak , birde topuklarını istemeden  havada tutarak yürümeye çalışırlar. Bu da çok ciddi sıkıntı oluşturmakta bir çok kardeşimizin  psikolojisini etkilemektedir. Doğal olarak herkes bu dertten kurtulmak için bir çok DOKTOR’un ve HEKİM’in  kapısını aşındırmışlar. Sonuç olarak tabi ki ameliyatla iyileşen hastalar olmuştur elbet ama bazıları da ameliyatsız çözüm arayışına girmeye çalışırlar. Asıl hikayemiz de tamda bu konuda başlıyor.

Dün oğlumla asansöre binerken  bir ablamızda asansöre bindi. Yürüyüşü dikkatimi çekti. Komşu olması hasebiyle biraz muhabbet ettikten sonra ayağındaki problemini sordum. Doğuştan kalça çıkığından kaynaklanan 10 cm yakın ayak kısalığı olduğunu ve bu kısalıktan dolayı ayak baş parmağına basarak yürümeye çalıştığını söyledi. Bende kendisine harika işler yapan ŞAH MELİK HOCAYI tavsiye ettim. Bu ablamızda tavsiyemiz üzerine ŞAH MELİK hocaya gidiyor. Hocamız  A-Z derdini dinledikten sonra tedavisine başlıyor. Ama ablamız yanında ona eşlik eden hanımefendi ve ablamız pek düzeleceğine ihtimal vermemişler. Hocamız iyileşecek sinyalini yakaladıktan sonra tedavisini yapmaya başlamış. İlk önce yıllarca belinde kambur olarak taşıdığı boyun fıtığından kurtarmış. Ardından bel fıtığından kurtarmış. Daha sonra bu ablamızın ayak kısalığı için 1-2 saate yakın bir uğraşıdan sonra 53 YILDAN BERİ TOPUĞUNU YERE DEĞDİREMEYEN ABLAMIZ 2 SAAT SONRA TOPUKLARI YERDE YÜRÜYÜNCE ŞOK ÜZERİNE ŞOK YAŞANMIŞ. Bu tedavi biçimi  tıbla bilimle ilimle bir alakası yok, tamamen inanca bağlı itikata bağlıdır.

ALLAH TARAFINDAN ŞAH MELİK HOCAMIZIN ELLERİNE VERİLEN BİR ŞİFADIR. RABBİM kimin şifasını kimin eliyle vereceğinin taksimatını da galu beladan beri taksimatını yapmış. İnsan oğlu da derdinin dermanını arayıp bulması lazım. Her şey bir vesileyle oluşuyor. Ben bir dakika asansöre geç binsem belki de o ablamızla karşılaşmayacaktım. Çünkü 2 yıla aşkın aynı residance oturmamıza rağmen hiçte karşılaşmamıştık. Ama iyileşecek olan hastanın ayağına doktor gidermiş diyorlar ya!!! Aynen bizimkisi de öyle oldu. Zaten ALLAH her SANİYE’DE olacakları biz insan oğlu yaratılmadan evvel yazmış , bu ALLAH’ın şan-ının yüceliğinin ispatıdır.

 Bugün ablamız bana ziyarete geldi. Aman ALLAH’ım ne kadar mutlu ne kadar heyecanlı, ne kadar sevinçli inanılmaz derecede değişime uğramış .Sanki sihirli bir değnek değmişcesine dün gördüğüm abla bambaşka biri olarak karşımda duruyordu. Tabi ki vesile olduğum için çok mutlu oldum. Zaten ablamızın mutluluğu tarif edilemez. Düşünün 53 yıl sonra ayak topukları yere basmağa başladı. AMELİYATSIZ,ÇEKMESİZ, GERMESİZ ŞAH MELİK HOCAMIZIN İNANILMAZ BİR ALLAH VERGİSİ YETENEĞİ VE TEKNİĞİYLE ABLAMIZ ŞU AN RAHAT RAHAT YÜRÜMEĞE BAŞLADI.RABBİM TÜM HASTALARIMIZA ŞİFALAR VERSİN.

SAĞLIK VE MUTLULUK DİLEKLERİMLE                                  

GAZETECİ YAZAR ŞAHİN ŞİMŞEK

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum