SON DAKİKA

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Kaçıncı haykırışım bu sana …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

SOLCU Kardeşlerime iki çift kelam

0
0

BOSNA`da insanlar teker teker kurşuna dizildi, ırzlarına geçildi, evleri başlarına yıkıldı… Katliamı bütün dünya gördü, bir tek siz görmediniz..
Gün bugün olmuş hâlâ çıkıp yıl dönümlerinde anmaz, lafını dahi etmezsiniz, çünkü katledilenler MÜSLÜMAN.

Daha dün gibi HOCALI katliamı,

Rusya destekli Ermenistan Ordusu çoluk çocuk demeden yüzlerce Karabağlıyı katletti, feryatlarını duymazdan geldiniz, SAĞIRDINIZ.

Haritada yerini dahi bilmediğiniz Latin Özgürlük hareketlerine selam durdunuz da, yıllardır burnunuzun dibinde sürmekte olan ÇEÇENİSTAN halkının özgürlük mücadelesine bir kez dönüp bakmadınız.

Müslüman Çeçenlerin, bağımsızlık mücadelesi için verdiği güç dünün Sosyalist Rusya’si olunca, eski Sosyalist Yugoslavya topraklarında yaşanan ulusal meselelerdeki trajedilere karşı takındığınız o arızalı o soysuz tavrınız değişmedi…

BURMA’da ARAKAN’da insanlık tarihinin en büyük katliamları yaşandı, yanlız ve yanlızca katledilenler MÜSLÜMANLAR diye ses vermediniz.

Bugün hala Myanmar’ın Arakan’da uyguladığı baskı ve şiddetten kaçan 300 binden fazla Müslüman Rohingya, Bangladeş’teki kamplarda yasam savaşı veriyor.

Elektrik yok, temiz su yok, yemek yok, giyecek yok… Çamurdan evlerde yaşıyorlar..

Ne gam? çünkü müslümanlar.

Daha dün MISIR’da darbeci generaller insanları meydanlarda kursuna dizdi siz selamladınız..

FİLİSTİN’e selam dahi vermiyorsunuz -artık-

İsrail bombardımanı altında hayatını kaybeden GAZZE’li çocuk size çok yabancı. Çünkü MÜSLÜMAN…

Yanı basımızda tankları, topları, hava bombardımanları, varil bombaları, işkenceleri, katliamları ile Rusya ve İran destekli ESAT REJİMİ Suriye halkına karşi ADALETSİZ bir savaş yürütüyor… Tarihin en büyük vahşetlerinden biri yaşanıyor.. Ölenlerin, evleri basına yıkılanların, ülkeyi terk edenlerin sayısı hesap edilemiyor artık…

Bugüne kadar seyrettiniz.

Hadi onu da geçtim.

Yüz binlerce insan topraklarımıza sığınmış, bir dönüp bakar mısınız? Bir çocuğun sırtına bir hırka, bir hastaya bir ilaç, bir yaşlıya bir yudum şefkat, bir anneye çocuklarına akşam yemeği olsun bir ekmek verir misiniz..?

Pekala hakikaten bu kadar duyarsız, hissiyatsız insanlar mısınız?

Sanmıyorum,

Dünyanın bir başka ucunda misal Paris’te birinin burnu kanasa anında zıplıyorsunuz yerinizden.

Haklısınız da.. Ben de zıplıyorum.

O halde?

O haldesi şu : sizin duyarsızlığınız sadece İSLAM dünyasına.

Yanlış bu çocuklar çok yanlış…

Size solculuğu böyle, bu şekilde hangi ŞEREFSİZLER öğretmişse inanın bana yanlış öğretmiş, yalan öğretmiş !

Türk soluna bulaşmış bu İSLAM düşmanlığı ittihatçılıktan gelip Kemalizm ile devam etmiştir… Marxsizm ile uzaktan yakından bir alakası yoktur..!
Sol’un yahut Marxsizmin ne kavgası olur din ile?

“..Dini ızdırap, hem gerçek ızdırabın ifadesi, hem de gerçek ızdıraba karşı bir protestodur… Din, ezilenlerin iç çekişi, kalpsiz bir dünyanın kalbi, ruhsuz koşulların ruhudur..” diyen MARX’ın kendisi değil midir?
Az bir frene basıp, aynaya bakın artık !

Solculuk milliyetine, etnik kökenine, rengine, ırkına, dinine, inancına bakmadan İNSANIN bekçiliğini yapmaktır insanın…

MÜSLÜMAN düşmanlığına endeksli solculuk nerede görülmüş??? nasıl olur bu? Sizin anneniz babanız, konunuz, komşunuz müslüman değil mi????
Hadi insanlığınızdan ümidi kestim, vicdani, adaleti de geçtim, az biraz hesap kitap yahu ! Müslüman bir ülkede İSLAM düşmanlığı yaparak siyaseten bir yerlere varmak mümkün mü?

Bence yeter,
Buradan dönün..

Bütün günahlarınız, susmusluklarınız tarihe gömülü kalsin, yarin sabah Suriyeli bir mülteci cocugun elinden tutarak güne baslayin misal, olmaz mi ?

Mehmet Çek

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir