SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

MERKEL, TAVİZ VE-RE-CEK.

0
0

“Merkel’in geleceği belli olduğundan bu ana kadar bir el Almanya-Türkiye ilişkilerni bozmak için elinden geleni yaptı. Hoş, Almanya-Türkiye ilişkilerinin iyi olmasına aman aman ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum ama aleyhimize olmadığı sürece ilişkilerin kötü olmasından kazancımız olmaz. Fakat, “PKK’yı vurmayalım diye bilgi vermemeleri, Türkiye’ye hukuk devleti hatırlatması yapacak türü vs” aleyhte yapılan bu haberler Merkel’in Türkiye’ye yanaşmasını, taviz vermesini önleme için yapılan ön alma hareketleridir.
Bir el Merkel’in Türkiye’ye daha fazla yaklaşmasına engel olmaya çalışmaktadır. Görün bakın Merkel Türkiye’ye yanaşmak için nasıl adımlar atacak.” MERKEL, TAVİZ VE-RE-CEK.
Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir