SON DAKİKA

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Kaçıncı haykırışım bu sana …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

İzmir Narlıdere Kutlu Yalvaç Camii Müezzini diyor ki

0
0

İzmir Narlıdere Kutlu Yalvaç Camii Müezzini diyor ki :

Bana saldıranların serbest bırakılmasına hala inanamıyorum. En çok da zoruma giden, saldırıya uğrarken, karşı binalardan gelen alkış, küfür ve hakaretler..
Şortlu kadın hadisesini ülke gündeminden düşürmeyen zihniyet, Darbe süreci boyunca Diyanet’in talimatıyla Sela okuyan 60 İmam ve Müezzin’e yapılan saldırıyı ise görmezden geldi. İşte Türkiye’nin temel sorunu burada. Haysiyet felcine uğramış bu namussuz alçak zihniyet, Türkiye’deki bütün kötülüklerin, iğrenç olayların müsebbibidir. Kendi yandaşları için tezgâhladıkları zırvalar üzerinden havlarken, diğer taraftan bu vatanın öz evlatlarını yok sayarlar. O da yetmez, Müezzin Darbe yandaşları tarafından saldırıya uğrarken, onlar balkonlarına çıkarak küfür ve hakaretler eşliğinde alkışlarlar.
Cemil Meriç’in “Bu ülkeyi yaşanmaz bulanlar, bu ülkeyi #yaşanmazlaştıranlardır” diyerek işaret ettiği şerefsiz zihniyetin temsilcileri, işte bu satılmış namussuzların ta kendileridir. Yazıklar olsun size..Hayat felsefeniz, ideolojiniz ve o lağım ağzınızdan çıkan her söz yalan..

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir