SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

İkinci ve daha büyük darbe...

0
0

“İkinci ve daha büyük darbe…” iddiaları FETÖ‘nün taraftarlarını elde tutmak adına kurgulattığı algı ekranlarıdır.

FETÖ Elebaşısının bileDarbeyi Erdoğan Yaptı” safsataları çekirdek kadroyu elde tutma sekanslarıdır. Devlet konuya hakim ve gereğini yapmaktadır; tek risk eşiği Erdoğan’a yönelik suikast planlarıdır. Onun dışındaki ihtimaller algı tünelidir. Yarını belirsizlik tünelinde tutmak sadece Terör planıdır. Her iddiada panikleyen akıl değil psikolojidir. Psikolojimize lütfen akıl hükmetsin.

FETÖ Bizi yönetmeye gayri meşru yollardan talipti. Güce tapan tanıştıklarının önemli bir kısmını satın aldı. Gülene övgüler yağdıran, özellikle sosyal medya ortamında show yapanlar şimdi korkakça yaltaklanıyorlar.

MİT’in arama motoruna takılanlar devletin takibinde. Kamu motoruna takılanlar şikayet masalarında. Bir de Vatandaşın arama motoruna takılanlar var; ömür boyu sürecek gözaltında.

Fakat bir de Hesaplaşma motoru var; Bizim gibi. Biz hasımlarımız kadar sabırlı, hazır, stratejik ve kararlıyız.

İslam dururken; bir kula kul olanların defterini düreceğiz Mahşere ipotek koyan sapkınlıklarını kurutacağız. Hayatın içinden yakalayacağız boyunlarını ve insanlık ilmeğine geçireceğiz.

Havadan kalleşçe geldiler; biz de ayaklarını yerden keseceğiz…

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir