SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Doğu Türkistan'da 6.7 şiddetinde deprem meydana geldi. Sonuçları hakkında henüz bilgi alınamıyor.

0
0

SON DAKİKA: Doğu Türkistan’da 6.7 şiddetinde deprem meydana geldi. Sonuçları hakkında henüz bilgi alınamıyor.
Doğu Türkistanın Akto şehrine 160km ve tarihi Kaşgar şehrine 170 km uzaklıkta geçe saat 22:24 te meydana geldiği öne sürülen depremin sonuçları hakkında Çin Devlet yetkilileri sağlıklı bilgi vermiyor.
İşgalci Çin dünyanın dikkatini Doğu Türkistana çekmekten en çok korktuğu için orada yaşanan felaketlerin sonucunu dünya medyasından her zaman gizliyor.
Ancak bölgede yaşayan yerleşimci bir çinlinin telefonda aktardığı bilgiye göre, oturduğu 7 katlı bina ipte sallanmış gibi sallanmaya başlamış. Deprem bölgesinden 1200km uzaklıktaki Urumçi ve 2500km uzaklıktaki lanju da da hissedilmiş.
Dolaysıyla ümmetin yetim kalmış kanayan yarası, Ata yurdumuz Doğu Türkistandaki mazlum kardeşlerimize dua idelim.
Allah bu depremi işgalci yerleşimçi katil çinliler için büyük felakete ve mazlum kardeşlerimizin kalplerine ümit, inanç, sevinç vesilesi eylesin inşallah Aminn!!!
(Note : deprem hakkındaki haber resmi kaynaklara dayansada, sonuç hakkındaki vehim tablo hiç bir resmi kaynaga dayanmıyor, sadece ortada dolaşan iddialardan derlenmiştir)

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir