SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Devlet Kabül etmesede babam şehit - Elif Mertoğlu

0
0

FB_IMG_1470984521378Öncelikle bu yazı uzun bir yazı olacak.Çoğu haberde yanlış anlatıldığı için ve doğru anlatılan haberlerde bile eksik anlatıldığı için bu yazıyı yazmak istedim.

Babam 6 kişiyi fetöcü olduğundan içeri attırmış. Bu 6 kişinin içinde üst makamlı olanlar kaymakam selçuk şakar ve ilçe emniyet amiri levent mustafaoğlu . Kaymakam 2 gün önce içerden çıkıyor ve babamı azarlıyor “tüm bunlar senin yüzünden oldu” gibisinden laflarla. Babam üzülüyor bunu üstlerine bildiriyor kaymakam tekrar içeri giriyor. Tutuklanan adi fetöcü levent mustafaoğlunum yerine babam geçiyor babam ilçe emniyet amiri oluyor.

Daha sonra levent mustafaoğlunun yakınları babama kötü şeyler söylüyorlar karakola baskın yapmaya gidiyorlar babamın makam odasından yani leventin” eski “makam odasından leventin eşyalarını almaya geliyorlar.

Babam makam odasının kapısını kitliyor şüpheleniyor bunlar bir şey arıyorlar diye. Bu olayı üstlerine bildiriyor odasında arama yapılmasını istiyor. Savcıyı arıyor. Makam odasında arama yapılıyor o arada o odada bartın merkezden gelen 2 tane fetöcü olduğunu düşündüğüm polis geliyor. Makam odası olduğu için kimse giremiyor o odaya . 45 dakika konuşuyorlar o odada. 2 polis artık ne yaptılarsa ne ettilerse bir silah sesi geliyor. Babam başından yaralanıyor. Sıkıştırmışlar orda babamı . Dudağını ısırmaktan yara yapmış babam.

Şehit olmadan bir gün önce de ” Ben ne yapıyorsam vatan için yapıyorum sizin içiniz rahat olsun.” demişti. Vatan için şehit oldu babam. Devlet bunu kabul etmese de şehit oldu babam. Babam normal şartlarda intihar edebilecek birisi değil. Ben bilirim babamı . Bu yazının yayılmasını istiyorum . Paylaşırsanız sevinirim.

Haber: Elif Mertoğlu

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir