SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

CHP Şaşırttı...

0
0

CHP ilk defa ama ilk defa bir muhalefet partisi olarak halkın faydası adına bir adım attı. Meclis’te chp vekilleri ile halk adına bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

SMA (gevşek bebek kas hastalığının) ücretsiz tedavisi için mağdur aileleriyle birlikte Sağlık bakanlığına ücretsiz ilaç çağrısı yaptı. İşte muhalefet partisi böyle olmalı.
Yıkıcı değil yapıcı olmalı. Hükümeti tenkit etmeden mağdur ailelerle birlikte güzel ve samimi konuşmaları için teşekkürü hak ettiler.

Umarım bakanlığımız bu çağrıya kulak verir zira bu hastaların anneleri banada yazıyorlar bizlerden yardım isteyerek sağlık bakanlığına seslerini duyurma çabasındalar.. Bende inanıyorum ki bakanlık bu çağrıya cevapsız kalmayacaktır.

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir