SON DAKİKA

Ülke Postası
Çelik gibi bir ülkücü soruyor.
0
0

Eski MHP milletvekili 40 yıllık dava arkadaşım Vedat Bayram; Meclisteki anayasa oylaması için “hayırda hayır vardır” diye mesaj atmış.

CIA’nın kadrolu elemanı PKK Avukatı Sezgin Tanrıkulu Ve onun kuklası ,Fetö’nün kaset operasyonuyla CHP’nin başına çöken KeMAL Kılıçdaroğlu ile aynı safta duran Ülkücüler Ne oldu size?

Canımızdan aziz bildiğimiz Türk’ün İslam davasının amansız düşmanları ile sizi aynı hizaya getiren sebeb nedir ?

Tarihimizle alay eden,Ecdadımıza söven,medeniyetimizi hor gören,dinimizi yobazlık diye tarif eden,bu ülkeyi ellerine teslim etmemek için ,canımızı ortaya koyduğumuz ateist marksist eskileri ile hangi “KIZIL ELMA”da buluştunuz ?

Emperyalistlerin işbirlikçisi,hortumcu baronların tuzlukları Batılı sömürgecilerin borazanları ile
Osman Baturun ,İsmail Gaspıralının,Seyid Ahmet Arvasinin,Tabutluklarda işkence ettikleri Alpaslan Türkeşin hangi idealleri uğruna birleştiniz ?
Milleti döve döve kendi yaşam biçimlerine razı etmeye kalkan Şapka giymedi diye Çanakkale gazisi dedelerimizi asan, hastalıklı bir zihniyetin mensupları ile ,
Yusuf İmamoğlunun,Dursun Önkuzunun,İsmail Tığlının,Yusuf Tanık,Levent Baykay ve Hüseyin Büyükkozun yani hangi ülkücü şehidin ruhunu şad etmek için hangi müştereklerde birleştiniz?
Yoksa Pensilvanyadan esen ihanet rüzgarları
sizi demi savurdu Sol’a doğru ?
Fahri Kopar

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle medyasizsiniz.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ