Hedefim Sensin filmi oyuncuları kim, konusu ne? Hedefim Sensin nerede çekildi?

Hedefim Sensin filminin 17 Eylül’de TV’de yer alması filmin detaylarını gündeme getirdi. Peki, Hedefim Sensin filmi oyuncuları kim, konusu ne? Hedefim Sensin nerede çekildi? İşte filmin oyuncu kadrosu, konusu ve çekim yeri ilgili detaylar...

Hedefim Sensin filmi oyuncuları kim, konusu ne? Hedefim Sensin nerede çekildi?
17 Eylül 2021 - 21:05
Kıvanç Boruönü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu Hedefim Sensin filmi bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Birçok isim filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Hedefim Sensin filminde Zekeriya Taştan’ın hikayesi anlatılıyor.

HEDEFİM SENSİN OYUNCULARI KİMLER?


Hedefim Sensin filmi, oyuncuları ile olduğu kadar konusuyla da dikkat çekiyor. Film 2018 yılında beyazperde de izleyicilerle buluşan dizinin oyuncuları arasında; Ata Demirer Demet Akbağ Gonca Vuslateri İlker Aksum Tarık Ünlüoğlu Erkan Can Hakan Salınmış Hande Dane Ayten Uncuoğlu Zeynep Alkan Bilge Yenigül İştar Gökseven Rıza Akın Deniz Gürzumar Aşkın Şenol Nedim Suri

HEDEFİM SENSİN KONUSU NEDİR?


Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

HEDEFİM SENSİN NEREDE ÇEKİLDİ?


Türk sinemasının yerli komedi türündeki başarılı yapımlarından olan Hedefim Sensin'in çekimleri Çanakkale Gökçeada'da yapılmıştır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum