Samsung, 2018'de katlanabilen bir akıllı telefon pazarlamayı planlıyor!

Hayat sadece Apple değil. Samsung, 2018 de katlanabilir telefonu tanıtmayı planladığını açıkladı...

01 Ocak 2018 - 18:40

Galaxy'yi güçlendirecek ne Not 8, yeni iPhone'la rekabet etmeli. Bir sonraki akıllı telefonunuz yarısı kadar bükülebilir. 12 Eylül'de iPhone 8 ve iPhone X'in piyasaya çıkmasını bir kaç saat önce Samsung, 2018'de kullanılabilecek katlanabilir bir telefon pazarlayacağını açıkladı.

Söylentilere göre Samsung, konferanslarda ve basın etkinliklerinde prototip sunmaya başladığı 2013'ten beri katlanabilir bir telefon üretmek istiyor. Galaxy Note 7'den Telefonunu katlanabilecek olan bu yenilik, elektronik devinin çalışacağı tek şey değil: söylentiler, şirket mühendislerinin şu an akıllı bir hoparlör üzerinde çalıştıklarını gösteriyor; Amazon Echo, Google Home ve Apple HomePod.

Koh Dong-jin'in AP'deki başkanı, AP'nin bu katlanabilir akıllı telefonu 2014 yılına dayanan bir çalışmasının olduğunu söylüyor, 2018 yılına kadar Samsung'un "en son sorunları çözmeyi başarması" gerektiğini söyledi. şirketin mobil bölümü. Bu, şirketin yeni iPhone'larla rekabet edebilmesi için Galaxy Note 8'e güveneceği anlamına geliyor.

Bu arada Galaxy S9, Ocak 2018'de piyasaya sürülecek.

 

Editor:  Ülke Postası

YORUMLAR

  • 0 Yorum