MİLLİ YOL PARTİSİ'NİN "ŞEHİT MUHSİN YAZICIOĞLU'NU ANMA PROGRAMI

MİLLİ YOL PARTİSİ'NİN "ŞEHİT MUHSİN YAZICIOĞLU'NU ANMA PROGRAMI
23 Mart 2024 - 11:33 - Güncelleme: 23 Mart 2024 - 11:53
Milli Yol Partisi Muhsin Yazıcıoğlu'nu mezarı başında anacak


Milli Yol Partisi, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı "Şehit" Muhsin Yazıcıoğlu'nun, ölümünün yıl dönümünde mezarı başında 25 Mart sabahı saat 11 'de bir Programla anacaklarını duyurdu.

Milli Yol Partisi, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu, ölümünün yıl dönümünde mezarı başında 25 Mart sabahı saat 11 de bir programla anacaklarını duyurdu. Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır'ın önderliğinde Parti merkez basın biriminden kısa bir açıklama yapılarak partili ve Muhsin Başkan sevenlerini 25 Mart Pazartesi günü sabah saat 11:00'da mezarı başında anmaya davet edildi.
Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde, 25 Mart 2009'da  beraberinde 5 kişi ile hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için Taceddin Dergahı kabri başında bir anma töreni düzenlenecek. Törene Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır ve Partililer ile kardeşi Yusuf Yazıcıoğlu'da katılacağı bildirildi.. 


Ayrıca 27.03.2024 tarihinde saat 20:30'da Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır'ın katılacağı Beylikdüzü ilçe teşkilatında Muhsin Yazıcıoğlu için bir anma programı düzenleneceğinin duyurusu yapıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum