ABD YİNE ÇARK ETTİ !

ABD başkanı TRUMP tiwitter üzerinden başladı LAGA LUGA yapmağa ,geri vites yapmağa başladı. Askerlerimizi geri çekiyoruz.Çekmeğe başladılar bile.Çünkü TÜRK MİLLETİ ile dalga geçilmez...

ABD YİNE ÇARK ETTİ !
08 Ekim 2019 - 23:58

Geçenlerde sayın BAŞKAN ERDOĞAN bir gece ansızın FIRAT’ın doğusuna gireceğiz.Belki yarın belki yarındanda yakın sözleriyle ABD’ye  çok ciddi net  bir mesaj yolladı.Yeter artık bizi oyalamayın,üç beş zırhlı araçla devriye gezmeyle bu sorun çözülmez.Ya bizimlesiniz yada terör örgütleriyle! Safınızı net belirleyinki! Bizde siz dostmusunuz düşman’mı sınız bilelim ona göre rotamızı belirliyelim.Bu demecinden sonra Dün gece  ABD başkanı TRUMP tiwitter üzerinden başladı LAGA LUGA yapmağa ,geri vites yapmağa başladı. Askerlerimizi geri çekiyoruz.Çekmeğe başladılar bile.Çünkü TÜRK MİLLETİ ile dalga geçilmez. Hele söz konusu vatan savunması ise bu kim olursa olsun haddini aştığında gereken yapılır.Gireceğiz dedikse gireriz.Biz laf olsun torba dolsun diye ahkam kesmeyiz.Ya konuşmayız yada konuşursak gerekeni yaparız.Bu TÜRK milletinin genetik yapısıdır.1000 yıllık devlet geleneğidir.Kolay kolay bu gelenek bozulmaz bozamazlarda!!!.
    
ABD askerleri çekilmeye başlamasıyla PKK + PYD tutuşmağa başladı bile. E ne demişler Atalarımız klavuzu karga olanın burnu B....tan kurtulmaz. Sizinde klavuzun karga olduğu için yukardaki ATA SÖZÜ tamda cuk diye sizi tarif ediyor.Kendi düşen ağlamaz. PKK+PYD siz zannettinizki ABD size destek vererek  ZÜLÜMİSTAN DEVLETİ’ni kuracaktınız.O işler öyle kolay olmuyor.Devletleşmek öyle kolay değil.Bedel vermeli,mücadele etmeli,halkın desteği almalı,mazlumların duasını almalı,yaşlısı genci,kadını erkeği, hatta çoçukların bile top yekün bir merkezde hep beraber YA HEP YE HİÇ diyerek mücadele etmesiyle devlet ancak kurulur.

Sizler sözde KÜRT halkına devlet kurmağa çalışıyorsunuz ya , ama daha annesinin karnında dünyaya gelmemiş bebekleri katlediyorsunuz.14-15 yaşlarındaki gençleri kandırıp dağa kaçırıyorsunuz.O yaşlardaki çocuklar daha ayakkabı bağcığını bile bağlamasını bilmezken onları çatışmalarda en ön saflara göndererek  infaz ediyorsunuz.Buna benzer binlerce misal yazabilirim.Ama bu kezde yazdığım yazı makaleden çıkar ANSİKLOPEDİ ye dönüşür.O kadar çok zulüm yaptınızki Arş-u ALA daki melekler bile sizin yaptığınız bu  zulümden dolayı RABBİMİZİN size vereceği azabın şiddetini bildiklerinden donup kalmışlar.
       
 İnsan olarak yaratılıpta nasılda bu kadar hayvanlaşabilirsiniz.AMERİKAN ve onun uşağı İSRAİL sizlere ne içiriyorda siz bu kadar canileşe'biliyorsunuz.Ama merak etmeyin MEHMETÇİK tarafından  tek tek avlanıp gebereceksiniz.Geberdikten sonrada sizlere rahat yok.
BU ARADA SİZLERE BİR MÜJDE VEREYİM !!!  CEHENNEM ZEBANİLERİ SİZLERİ ELLERİNDE ZAKKUM İÇECEĞİYLE  BEKLİYOR OLACAK !!! KAHRAMAN MEHMETÇİKLERİMİZİ RABBİM BU KUTSAL GÖREVDE  MUHAFAZA EYLESİN.İNŞAALLAH KAZASIZ BELASIZ VAZİFELERİNİ YERİNE GETİREREK TEKRAR ARAMIZA DÖNERLER.AMİN..
                                                                                             
Gazeteci yazar Şahin ŞİMŞEK

YAZARIN DİĞER YAZILARI>>>
    
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum