İSRAİL'İN GAP SENARYOSU HASAN TAŞKIN' ın KİTABI

İSRAİL'İN GAP SENARYOSU HASAN TAŞKIN' ın KİTABI
04 Kasım 2023 - 11:42 - Güncelleme: 04 Kasım 2023 - 12:10


Hukukçu Gazeteci yazar Hasan Taşkın'ın İSRAİL İçin O gün yazdıkları bugün İSRAİL Terör devleti tarafından gerçekleştiriliyor.   
kitaptan başlıklar:
Tevrat'ta Yazılanlar Uygulamaya mı Konuluyor?
Vaad Edilmiş Topraklar Nereye Kadar?
Kutsal Planlar Neler?
Ve Daha Birçok Bilinmeyen Denklem Bu Kitapta!
Sami Ofer Olayı Da Dahil İsrail'in Gap Senaryosu
Genişletilmiş Haliyle Ortalığı Çok Karıştıracak!!!
İsrail Devleti'nin resmi olarak kurulduğu günden bu yana Ortadoğu'da çatışma, kan ve gözyaşı eksik olmadı. Asırlar boyu dışlanan, işkence gören ve sürgün hayatı yaşamak zorunda kalan Yahudiler, kendileri için kutsal olan topraklara yerleştikten sonra, geçmişte yaşadıklarının hesabını sormak istercesine her geçen gün sınırları genişleyen işgallerle tüm dünyanın kalbinin attığı bölgeyi daimi bir savaş alanına çevirdiler. Tevrat'ta belirtilen vaad edilmiş topraklara ulaşmak için sınır tanımayan İsrail Devleti, radikal bir stratejik karar daha almış gibi görünüyor.
"RAB bu ulusların tümünü önünüzden kovacak. Sizden daha büyük ulusların topraklarını mülk edineceksiniz." Dini Devlet olan İsrail, Tevrat'tan yapılan bu alıntıyı doğrulamak istercesine gözünü Güneydoğu'daki topraklarımıza dikti.. Bu çerçevede, yıllardır Musevi kökenli Türk vatandaşları üzerinden GAP bölgesinde arazi alımı yapıyor ve gelecekte karşılayamayacağı bir yaşamsal ihtiyaç haline gelecek olan suyu elde etmek için her türlü hamleyi yapmaktan çekinmiyor. "Ya suyu üretmek için imkan yarat, ya da su için savaş" gizli parolasıyla hareket eden İsrail'in yıllardır Güneydoğu'da çok uluslu şirketler ve Yahudi kökenli Türkler üzerinden yürüttüğü faaliyetler Türk istihbarat raporlarına da konu olunca işler karışıyor ve karşılıklı çalışmalar derinleştiriliyor.
Elinizdeki kitabın yazarı vasıtasıyla basına ilk kez yansıdığı günden itibaren büyük ses getiren bu konu, son gelişmeler ışığında Sami Ofer olayını da içine alacak şekilde bu kitapla geniş kapsama alındı... Kitapta hiçbir yerde bulamayacağınız istihbarat raporlarının tam metinleri ve Güneydoğu bölgemizde sinsice ilerleyen tehdidin iç yüzü cesurca karşınıza çıkıyor. Belge ve dokümanlarıyla gerçek şu an ellerinizde, okuyun ve bu sorunun üzerindeki sis perdesini siz kaldırın: İsrail'in Kuzey Irak'tan sonraki hedefi Güneydoğu'yu işgal etmek mi?

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum