CE CEMAL KAŞIKÇININ KATLİNDE CİA VE MOSSAD PARMAĞI VAR..!
Şenay Tek

Şenay Tek

Araştırmacı Yazar

CE CEMAL KAŞIKÇININ KATLİNDE CİA VE MOSSAD PARMAĞI VAR..!

CIA ve MOSSAD'ın haberi olmadan SUUDİ yetkililer bırakın cinayet işlemeyi..Tuvalete bile gidemezler...
KATİL suudlar gibi gözüksede, azmettiricileri siyonist ABD'dir..Yani tetiği çeken suudlar olsada, tetiğe bastıran el,siyonistlere (İSRAİL ABD ve İNGİLTERE'ye) aittir..Maksatları ise, hem ellerine ne ayaklarına dolanan bir gazeteciyi,(belkide aleyhlerine çalışan bir ajanı), sömürüsü altında tuttuğu  bir başka ülkenin eliyle ortadan kaldırtıp..Hemde o ülkeyi cinayetle suçlayıp, bu cinayet üzerinden o ülkeden yüklü miktarda haraç yürütmektir..Cinayetin Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde işlenmesini sağlayarakta bir taşla, bir kaç kuş birden vurulmak istensede, cinayet mahali olarak, bir konsolosluğun tercih edilmiş olması, ve konsolosluk topraklarının, konsolosluk sahibi ülkenin malı sayılması hasebiyle, siyonistlerin planlarının ellerinde patlamasına sebep olmuştur.. Siyonistler tüm dünyada büyük ses getirecek, böyle bir cinayeti bizim sınırlarımız içerisinde,aynı zamanda suudi arabistan konsolosluğunda işleterek,
1.Sevmedikleri, kendilerine yönelik karşıt yazılar yazan birinden kurtulmuş olacaklardı..
2.Türkiye ile Suudi arabistan yönetimi arasında büyük gerilime neden olacak..islam ülkelerinin birbirleri ile olan münasebetlerinde gerginleşmeye sebebiyet vermiş olacaklardı..
3.ABD vatandaşı olan kaşıkçı üzerinden suudları daha fazla baskı altına alacak...ve sürekli olarak ,onu bunu bahane ederek, onlardan aldıkları haracın miktarını artıracak,suud yönetimini yüklüce bir tazminat ödemeye mahkum edecekti.. 
4.MİT müsteşarımız Hakan Fidan,dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, içişleri bakanımız Süleyman Soylu, ve milli savunma bakanımız Hulusi Akar'ı görevlerini hakkıyla icra edemiyorlarmış gibi, suizan altında bırakmak suretiyle,onları ve hükümetimizi  itibarsızlaştırmayı planlamışlardı..Ayrıca MİT'e operasyon çekmiş olacaklardı..
5.Tamda gözler, Türkiye'nin suriyeye ve kandil'e düzenlenleyecek olduğu yeni operasyona çevrilmişken, Türkiyeyi köşeye sıkıştırıp..üzerinde baskı kurup..kapalı kapılar ardında bu operasyondan vazgeçirmeyi hedeflemişlerdi...
6.Türkiye'yi güvenilmez ve seyahat edilmez ülke ilan etmiş olacaklardı..
7. CNN ve RAUTERS  haber ajansları üzerinden sürekli olarak bu haberi  sıcak tutup, Müslüman ülkelerde faili mechul gazeteci yazar çizer cinayetleri işleniyor intibası yaratarak, müslüman ülkeleri terörist ilan etmiş olacaklardı..
siyonİTLER,Algı operasyonu çekmek için,kaybı ile büyük ses getirecek nitelikte ünlü birini seçmişlerdi... seçmişlerdi...buraya kadar herşey tamamdı..Zamanlamayıda iyi kurgulamışlardı...Lakiiin..gelin görünki, ilahi adalet bu ya.. MEKAN SEÇİMİ YANLIŞ olmuş.. Türkiye'yi Zan altında bırakmak isteyen oyun kurucular,konsolosluğun Suudi Arabistanın özel mülkü olduğunu.. ve konsoloslukta yaşanan herşeyin, Türkiyeyi değil.. Suudi Arabistanı bağladığını hesaba katmamışlardı... Derken hesaba katmadıkları birşey daha yaşandı..Ve suud krallığı Başkan Erdoğan'ı arayarak "lütfen bizi bu işten kurtarın" diye yalvardı...Bu telefon aramasıyla birlikte diğer müslüman ülkelerde her şekilde Suudi arabistanın yanında olduklarını beyan ettiler..Ve iki ülke koordineli bir şekilde çalışmaya başladı...Sonuç ne olur bilinmez ama..Bilinen bir gerçek varsa, oda şerden hayır hasıl olduğudur..Müslüman ülkeler ilk defa bir konu hakkında ciddi ciddi birlik mesajları yayınladı.. Bir algı operasyonu daha siyonist ABD''nin ve yardakçılarının ellerinde patladı...Hevesleri yine kursaklarında kaldı...ohhh..misss..Şimdi bu saatten sonra  Türkiye bu olayın içerisini iyi doldurmalı.. medyayı ve yazar çizer kesimini iyi organize edip aleyhimizde yapılan bu algı operasyonlarını,ve oyun kurucuları deşifre etmek suretiyle, bu türden faili meçhul ve terör saldırılarını İslam ülkelerine yapılmış bir saldırı olarak lanse edip, İslam ülkelerini el altından, SİYONİSTLERE KARŞI KORKMADAN..ÇEKİNMEDEN.. birleşmeye ve bütünleşmeye davet etmelidir.. yani Türkiye Cumhuriyeti operasyona karşı operasyon çekmelidir... oyun kurucu Türkiye olmalı..
Bunu bölgesel anlamda mükemmel bir fırsata çevirebilmeli.. ortadoğuda aleyhimizdeki tüm birikintiyi suud eliyle tersine çevirmeyi başarabilmelidir.. Suud'un pyd'ye ve ABD'ye verdiği desteği kesmesini sağlayarak,siyonistlerin Önümüzdeki 100 yıl için organize etmeye çalıştığı yeni dünya düzenini altüst etmelidir.. diyeceklerim bu kadar...

YORUMLAR

  • 0 Yorum