AFRİN ÜZERİNDEN HEDEFLENEN BÜYÜK OYUN..!
Şenay Tek

Şenay Tek

Araştırmacı Yazar

AFRİN ÜZERİNDEN HEDEFLENEN BÜYÜK OYUN..!

İngiltere; Türkiye'nin, Afrin operasyonunu değerlendiriyor "Türkiye'nin sınır güvenliği konusundaki meşru çıkarlarını tanıyoruz.

Birleşik Krallık, Türkiye'yle yakın çalışmaya bağlı kalacaktır." diye açıklamasında bulunuyor...
 

RUSYA, Çıkarları doğrultusunda Türkiye ile koordineli bir şekilde çalışıyor gerek askeri açıdan.. gerekse siyasi açıdan Türkiye'nin yanında hareket ediyor.. 
 

ABD; kararsızmış ve çekimsermiş gibi hareket ediyor ne bir destek açıklaması nede RED mesajı yayınlıyor, sadece arada bir kafasını uzatıp muğullak muğullak mesnetsiz açıklamalar yapıp geri çekiliyor..
 

Arkadaşlar. Ortadoğu'da Zemin kaygan.  kaygan zeminde ayakta kalmamızın tek yolu, ayağımızı zemine sağlam basmaktan geçer. Şunu herkes bilsin ki. Ülkeler arasında hiçbir vakit dostluklar bâki değildir. ne zamanki çıkarlar çakışır. işte o vakit, en kadim dost ülkeler dahi birbirleriyle çatışır. Hele ki konum itibari ile hem Asya da, Hem de Avrupa da denge unsuru olan ve stratejik bir öneme sahip olan Türkiye cumhuriyeti açısından durum, diğer ülkelere göre on kat daha vahimdir.

Bu coğrafyada yapılan ve yapılacak olan ittifakların hiçbirisi kalıcı değildir. Günübirliktir, hatta hatta saat başı değişmesi bile mümkündür. Çünkü; orta doğu ve Türkiye cumhuriyeti öyle bir coğrafya ki yüzyıllardır yeryüzündeki tüm ülkeler plan ve stratejilerini ortadoğuya ve Türkiye ye sahip olabilme arzusu ve sevdasıyla şekillendirmiştir. burada hem dini açıdan. Hem de maddi açıdan tüm ülkelerin çıkarları ön plandadır. Çıkarlara göre hareketin var olduğu yerde ise kalıcı ve sağlam ittifaklar kurmak çok zordur...
 

Bugün ortadoğuda sahne alan ülkelerin tamamı tam yüz elli yıl önce bu coğrafyanın nimetlerinin farkına vardı ve oraya çöreklenmenin yollarını aramaya başladı. İsrail ise 1948 yılında kurtulmasına rağmen, Siyonist Yahudilerin Ortadoğu aşkı binlerce yıldır devam eden bir karasevdadır. Kronikleşmiş bir paranoyadır, Bunu taa 100 kusur yıl önce fark eden Abdulamit han hazretleri, onların Ortadoguda büyük devlet kurma rüyalarının önüne geçmek için ortadoguda, özelliklede Kudüs’un çevresinde toprak satışını yasaklamıştır. hatta hatta kendisine ait parayla oradakı toprakların büyük bir kısmını satın almıştır.

O dönemde herkes kendisini para gözlülükle, hırsızlıkla ve de diktatörlükle suçlamış olsa da bugün gelinen noktada anlıyoruzki onun maksadı mal edinmek değil yahudilerin ortadoğu inadını kırmakmış..
 

Yüz yıl önce ortadoğunun tek hakimi olan Osmanlı devleti siyonist Yahudi zihniyetinin bu arzulu rüyalarına ve hırslarına kurban gitmiştir. Yani aslında Osmanlı devleti, yönetim bozukluluğunun değil. Yahudilerin ORTADOĞU RUYASININ KURBANI olmuştur. devletsiz Yahudiler, bu kadim toprakların sahibi olan koskoca cihan imparatorluğunu parçalarken elindeki maddi gücü. MİLLİYETÇİLİK AKIMINI ve sahte kimlikle içimizde var olma. bizi içten yıkma stratejisini kullandılar...
 

Osmanlı devletinin madeni para birimini kademe kademe ortadan kaldırarak, Gayme adını verdikleri kağıt parayı tedavüle soktular. Böylece Osmanlı devletinin hazinesinin altından girip üstünden çıktılar, talan ettiler...
 

Başta Türk kimliği olmak üzere, bütün milletlerin kimliklerine büründüler Ve bugüne kadar kendilerini gizlemeyi başardılar. Çok milletli bir yapıdan oluşan Osmanlı tebaasına, MİLLİYETÇİLİK denen zehiri şırınga ederek, bizi kendi içimizde birbirimize düşman ettiler ve Ortadoğu da ırak, Suriye, v.s diye adlandırdığımız bir sürü uyduruk devletçikler kurdular. Her zaman söylüyorum. Yahudiler çok sabırlı bir millet. planlarını zamana yayıyorlar. anlık değil 5 -10-50-ve 100 yıllık planlar yapıyorlar. bizler ise çok sabırsız bir milletiz. çabuk galeyana geldiğimizin farkindalar. ve oyunlarını buna göre oynuyorlar..
 

Bakın Yahudi 200 yıl önce hangi taktiği kullandıysa. bugünde ayni taktiği kullaniyor. tarih tekerrür ediyor aslında. biz yeter ki ders çikartmasını bilelim. kendisinin çikarttığı ve bu yöntemle osmanlının kasalarını boşalttığı kağıt paranın, ömrünün dolduğunu fark eden Yahudi, şimdide bitcoin denen sanal bir para birimiyle tekrar Ülkemizin ve tüm Müslüman aleminin kasalarını boşaltmayı amaçlıyor. yine sahte kimliklerle kendilerini gizlemeyi basariyorlar. 130 yıl önce vatan sever ittihat ve terakkiciler olarak aramızda kurtarıcı edasıyla gezenler, bu gün vatani diktatör Erdoğan'ın elinden kurtaracak olan vatansever ve dindar fetocular, Laikleri muhafazakarlar, sosyalistler, anti emperyalistler olarak arzı endam ediyorlar, yani mutlaka arkasına saklanacak bir maske buluyorlar.. 
 

Türkiye’yi yüz yıl aradan sonra yine aynı milliyetçilik zehriyle zehirleyip bölüp parçalanmaya çalışılıyor. Yüz yıl önce Rumları ve Ermenileri silahlandırıp sokağa salan Yahudiler, bugünde , Türkleri, Kürtleri, Arapları biribirlerine düşürmeye çalışıyorlar...

Türkiye, Ortadoğu da muvaffak olmak istiyorsa oyunu onların oynadığı gibi kurmalı. Müslüman halkları ve Siyonistlerden nefret eden, yıllarca Yahudi boyunduruğu altında ezilmiş Hristiyan halkları aynı çatı altında birleştirme yolunu seçmelidir. Ortadoğu da sahne alan hiç bir ülke bizim dostumuz ve müttefikimiz değildir. Bugüne kadar dostumuz olmadılar, olmayacaklarda.

Türkiye cumhuriyeti olarak biz bunu çok iyi biliyoruz, fakat denize düş tük yılana sarılırmış gibi yapıp gemimizi yürütme ye çalışıyoruz.

Türkiye cumhuriyeti, Suriye’ye müdahale ederken asla ve asla hiçbir gücün kendisine vereceği desteğe güvenerek müdahale etmemiştir. Hatay’da yanacak olan ateşin İstanbul’a ve Ankara’ya sıçrayacağını gördüğü için acil müdahale kararı almıştır..
 

Yahudiler, KÜRT TÜRK KAVGASINI amaçlayarak, tuzaklarını bundan yaklaşık olarak dört ay önce Kerkük’te kurdular, o gün ülkemiz insanının, liderimiz ERDOĞANIN ve DEVLET BAHÇELİNİN dik ve vakar duruşu sayesinde oyunlarını bozduk..

Bugün ise Afrin’de, yine KÜRT TÜRK KAVGASI üzerinden tuzağa düşmemizi bekliyorlar, Afrin de Kürtleri kobay olarak kullanmak isteyen Yahudi emperyalistler, içimiz deki maşalarını, kriptolarını kullanarak Kürt kardeşlerimizi sokağa davet ediyorlar, Milliyetçilik damarlarını kabartmak istiyorlar, emperyalist Yahudilerin bu oyununu da bozacağız evel Allah’ın izniyle. Sadece onların değil, onlarla gizli ittifak yapan, bizim folluktan nemalanıp, onların folluğa yumurtlayan Türk ve Kürt faşistlerinin de heveslerini kursaklarında bırakacağız...

Gün EMPERYALIZME KARŞI, YAHUDİLERE KARSI, YAHUDİLEŞMİŞ HRISTİYANLARA KARŞI BİRLİK OLMA GUNUDUR. FIRAVUNDAN NEFRET ETMEK YETMEEEZZ. GÜN BAŞKOMUTANIMIZ ERDOĞANIN VE MUHAMMEDİN ORDUSUNUN YANINDA ÖNÜNDE ARKASINDA DÜŞMANA SİPER OLUP DİMDİK DURMA GUNUDUR...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum