SURİYEDEKİ KONTROLLÜ SALDIRI OYUNU..!
Şenay Tek

Şenay Tek

Araştırmacı Yazar

SURİYEDEKİ KONTROLLÜ SALDIRI OYUNU..!

ABD Suriye'de Esed'e karşı saldırı başlattığını duyuruyor, fakat ne hikmetse, buna rağmen Esed yanlıları sokaklarda Kutlama yapıyor...

ABD İngiltere ve Fransa Suriye’yi vuruyor, fakat bir tane bile Esed askeri ölmüyor..
ABD Esed’i katil diye lanse ediyor, katili vurmak yerine katilin daha önce göstere göstere boşalttığı hava üslerini ve boş mühimmat depolarını vuruyor.

RUSYA günlerdir, Siz Suriye’yi vurursanız, Ben de sizin vururum diye kıyameti koparıyor, müttefikler Suriye'ye 103 tane bomba atıyor Rusya'dan çıt yok.
 

İllede kontrolü darbe veya kontrollü saldırı görmek isteyenler ABD İngiltere ve Fransa'nın Dün gece Suriye’ye yaptığı saldırıya baksın, bu saldırı günlerdir gündemi meşgul edip, Türkiye Rusya ve İran'ın ekonomilerini sarsmak maksatlı vurdum, vuracağım, geldim geleceğim diye tweetler sallayan müttefik ülkelerinin, toplumun gazını almak için yalandan yaptığı bir saldırıydı. Durumdan Esed memnun, Esed’e dokunulmadı.

Rusya memnun. Suriye’de Rus hedeflerine karşı bir saldırı olmadı. ABD İngiltere ve Fransa memnun, suya savuna dokunmadan hem bir yandan Müslüman ülkelerin paralarını cukkaladı. Hemde üç beş tane füze ile sözünü tutarak Suriye’yi vurmuş, milletin gazını da almış oldu.

Yurtdışına kaçan fetö'cüler orada burada kulaktan kulağa Ramazan Bayramında Türkiye'de olacaklarını müjdeliyorlar...
 

ABD ise, Bir sonraki saldırıyı ramazan ayında yapacaklarını açıklıyor, bu arada aklıma Emin Çölaşan'ın "ben Türkiye'ye saldıracak olsam Ramazan ayında Saldırırım" sözleri geldi, niyeyse artık...Bunlar önemli mesajlar, önlemler alınmalı, saldırının Esada olmadığı çok net.
 

Gelinen şu noktada görüyoruz ki dünden bugüne değişen bir şey yok. Dün olduğu gibi bugün de Suriye'de cambaza bak cambaza oyunu oynanmaya devam ediyor, CAMBAZ ESAD. Tüm dünyayı Esad'a baktırıp, Suriye'yi ve dolayısıyla Ortadoğu'yu ele geçirip bir 100 yıl daha rahat içinde yaşamayı kafaya koymuş olan Siyonist Yahudiler... seyirciler ise bizleriz...Cambaz vurulana kadar, kimimiz alkışlayacak, kimimiz yuhalayacağız...
 

Cambaz vurulduktan sonra ise, sirk can pazarına dönecek...
O zamana kadar yazılan senaryolarının, oynanan oyunların, oynamaktan vaz geçilmek zorunda kalınan tiyatroların hiçbir önemi yok aslında, Herkesin eteğindeki taşlar Cambaz vurulduğu gün ortaya dökülecek ve Ortadoğu'da tarih yeniden yazılacak.

Şunu da not edin bir kenara...

Kudüs'e kuzeyden girip orayı yeniden İslam dünyasının kalbi haline getirecek olan Türkiye Cumhuriyeti'dir o güne kadar Yav He he demeye devam...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum