BİNALİ YILDIRIM'IDA  KRİPTO İLAN ETTİNİZ YA..YUH SİZE..?
Şenay Tek

Şenay Tek

Araştırmacı Yazar

BİNALİ YILDIRIM'IDA  KRİPTO İLAN ETTİNİZ YA..YUH SİZE..?

Devlet aklı hiçbir zaman bizim kadar küçük ve sığ düşünmez, anlık kararlar almaz. Bence önünüze  düşen her haberi olduğu gibi kabullenmeyin..Haberin satır aralarınıda okumak için  azıcık beyninizi zorlayın. Önümüze açık  açık sunulan doğrular, bizi en çok yanıltan doğrulardır..
 
Devlet tutukluluk süresi boyunca Enis berberoğlundan gerekli olan bilgilerin tamamını zaten temin etmiştir.. Anlayacağınız Enis Berberoğlu artık meyve değil..posadır.. Hem ayrıca devlet bazen daha fazla balık avlamak için, suyu bulandırma ihtiyacı hisseder.. Hatta daha büyük balıklar Avlamak için, yakaladığı küçük  balığı oltanın ucuna iliştiriverir..ve beklemeye koyulur..böyle  durumlarda oltanın ucundaki yeme..ve o yeme gelecek olan balıklara  değilde... oltayı tutan ele küfür etmek Tek kelime ile ahmaklıktır..aymazlıktır..geri zekalılıktır...
 
 Evet Binali Yıldırım, Enis berberoğlu'nun eşini arayarak Geçmiş olsun dileklerini iletmiştir... bunu buradan açıklamak Bana yakışmaz Ama Binali Beye yaptığınız hakaretleri Benim midem kaldırmadı... Bu sebeple artık bunu açıklamaktan da çekinmiyorum.. Binali beyin  Enis berberoğlu'nun eşini arayarak Geçmiş olsun dileklerini iletmesi  devlet aklının  bir  işleyiş şeklidir.. Enis berberoğlu'nun eşini Binali yıldırıma aratan akıl, devlet aklıdır.. Bu bir devlet stratejisidir.. devlet Belki de bu yolla hukukta bir yenilemeye gidecek... veyahut Enis berberoğlunu yeniden hainlerin içine sürerek av peşine düşecek..

Fakat Sizler, satır aralarını değilde..direk olarak haberi okuduğunuz için burada En büyük zararı Binali Yıldırım ve aile fertleri görecek..hatta hatta binali bey gibi devleti için ölebilecek karakterde bi adam kripto damgası yiyecek  öyle mi..?  Yuh olsun size..yuhhhh... satır aralarını okuyun.. satır aralarını... beyninizi çalıştırın azıcık..İşkembenizi değil... burada devletin sizden beklediği şey, Binali Yıldırım'a saldırmanız değil..Devletin yetkili organlarını  hukuku, anayasayı ve CHP'nin devamlılını  sorgulaması  hususunda  günübirlik değilde,daha kalıcı sonuçlar alma hususunda göreve davet etmenizdir..NOKTA..

YORUMLAR

  • 0 Yorum