SİYASETİN YÜZ KARASI VEKİL ADAYI..!!
Şahin Şimşek

Şahin Şimşek

Gazeteci Yazar

SİYASETİN YÜZ KARASI VEKİL ADAYI..!!

24 HAZİRAN seçimleri için aday listelerini inceledim.Kim kimdir,nereden aday gösterilmiş vasfı nedir.Vekil seçilmesi halinde milletimize mi hizmet edecek yoksa,dış güçlerin güdümünde ve emrinde mi hareket edecek diye bir analiz yapmak istedim.Aman ALLAHIM öyle isimlerle karşılaştımki akıl almaz ,mantık kabul etmez, vijdan tahammül etmez,etikliği bir tarafa bırakalım insanlık tarihinde belkide bir başka örneği olmayan adaylarla karşılaştım.Burada tek tek isimler üzerinden yazmağa kalkarsam sanırım 5-10 makale yazmam gerekir.Bende fazla irdelemeden çok enteresan bir  isim üzerinde duracağim.

 Bu isim  ABDULLATİF ŞENER hepimizin yakından tanıdığı bu zat milli görüşten gelen AK parti de siyaset yapan daha sonra hırsları yüzünden partisinden  ayrılıp kendi partisini kuran bu beyefendi!!! KONYA CHP 1 sıra dan milletvekili adayı oldu.Yıllarca sağ partilerde boy göstermiş mücadele vermiş hatta bedel ödemesine rağmen sırf kibri yüzünden ve Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANA olan husumetinden dolayı bütün kutsal değerlerini bir kenara bırakmış,sol partiden aday olmuş.Buyur burdan yak!! Sözde dini bütün olan bu zat dini inançlarınıda bir kenara bırakarak TÜRKİYE ‘yi yıkmak ve yıpratmak isteyen partilerle el ele kol kola hareket etmeğe başlamış.Bu nasıl bir siyaset ve devlet  adamlığı !! Bu siyaset adamlığı ve adabı değil bu tamamen akıl tutulması ve vatana millete ihanetin danışkasıdır.ŞENER bey şu mübarek günlerde bir dön geçmişine bak,aynada kendinle yüzleş ne yapmak istiyorsun amacın ne,kendine bir kaç soru sor? Eminim hiç bir sorunun cevabını kendine bile veremiyeceksin.Toplumda geçmişinden dolayı nisbeten zerre kadar bir saygınlığın vardı.Ama artık  zerrenın zerresi saygınlığın kalmadı gibi vatan hainleriyle aynı safta yol yürümeni bu millet asla ve asla unutmayacak ve 24 HAZİRAN’DA  tutulan aklınızı başınıza geri getirecek.Sırf kindarlığın yüzünden sırf hırsın yüzünden nerede saf tuttuğunu bi, düşünsene.Bunun hesabını ne millete nede ALLAH ‘a hesap veremiyeceksin.

 Ha birde KARAMOLLAOĞLU diye bir zat daha var,zaten onu anlatmağa gerek yok.ALLAH akıl fikir versin.Sen kalk CHP ile HDP ile İP ile cambazlık yap.Yahu insanda zerre kadar vatan sevgisi olsa,millet sevgisi olsa ALLAH korkusu olsa bu partilerin kapısından bile geçmez.CHP vekillerden biri EZAN-I  MUHAMMEDİ susturmak için onlarca twit atacak,sen kalkacaksın bu vekil adayına oy toplamak için mitinglerde boy göstereceksin.Senin bu vekilden farkın kalırmı!! Aynı zihniyete hizmet edeceğini benmi sana hatırlatacağim.Yoksa dilim bile varmıyor söylemeğe SENDEMİ BÜRÜTÜS!!! ALLAH İSLAH EYLESİN.ALLAH KİMSEYİ HIRSLARINA YENİK DÜŞÜRMESİN.VATAN HAİNLERİ VE TERÖRİST GRUPLARLA AYNI TASTA SU İÇİRMESİN AYNI KAPTA YEMEK YEDİRMESİN.RABBİM BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.HER ŞEYE VE HER ENTRİKA’YA KUNTRİKA’YA RAĞMEN BİZLER MİLLİ VE YERLİ OLAN HAKİKİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZLE EL ELE KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ.BÜTÜN ENGELLEMELERE RAĞMAN 2023 HEDEFİMİZE DE ADIM ADIM ULAŞACAĞİZ ALLAH’IN İZNİYLE!... 

YORUMLAR

  • 0 Yorum