İRAN'DAKİ ARAP BAHARI?
Şahin Şimşek

Şahin Şimşek

Gazeteci Yazar

İRAN'DAKİ ARAP BAHARI?

Bir haftadan beri İRAN da iç karışıklık, kaos, eylemler, yakmalar, yıkmaları pür dikkat izlemekteyim. Haberlerde dikkatimi çeken bir eylem şekli oldu. Hatırlarmısınız bizde de GEZİ olaylarında SOROS ‘un özel eğitilmiş casus çoçuklarının eylemlerinden biride DURAN ADAM ile KIRMIZI ELBİSELİ kadın figuranı  vardı. Dün İRAN daki olayları izlerken aynı taktik DURAN ADAMLAR put gibi cadde’de şow yapıyorlardı. Birde siyah elbiseli bir kadın bir duvarın üzerine çıkmış put gibi duruyordu.

Baktım SOROS denen cehennem zebanisi, fitneci alçağın taktiği  bu kezde İRAN da sahnelenmişti. Bu alçaklar din düşmanı, müslüman düşmanı oldukları için bir ülkeyi kafaya taktıklarında o ülkeyi önce içerden karıştırırlar. Daha sonra ajanlarını ve piyonlarını devreye sokarlar. Ülke tamamen kontroldan çıktıktan sonra bu kezde sözde o ülkeye BARİŞ götüreceğiz diye istila ederler. Ondan sonra girdikleri o ülkeyi parçalayarak yönetmeye sömürmeye başlarlar. MISIR ,TUNUS, CEZAYİR, IRAK, SURİYE bunlardan bir kaçı, noldu peki girdikleri ülkelerde BARİŞ sağlıyabildilermi? Malesef zalim kafirlerin girdiği her ülkede kan, gözyaşı, yıkım, açlık, sefalet, tecavüzlerin ardı arkası kesilmedi.

Bir yıl  önce bir yazımda bu alçaklar SURİYE’den sonra İRAN’a saldıracaklar demiştim. Neden iran biliyormusunuz?

Çünkü asıl  hedef TÜRKİYE! 15 temmuz da SOROS VE FETOŞ çoçukları  beraber TÜRKİYE’yi parçalamak istediler ama başaramadılar. Bir kaç girişimde daha bulundular gene başaramadılar. Bu kez taktiği değiştirdiler. İran’da iç savaş çıkartıp sınırımıza milyonlarca göçmeni yıkmağa çalışacaklar. O alçaklar biliyorki TÜRKİYE kapısına kim gelirse gelsin asla ve asla kapısını kapatmaz. Bu kezde bir kaç milyon İRAN göçmenini Türkiyeye sokmak istiyorlar.Sebebide zaten 3 milyon SÜRİYELİ mülteci kardeşlerimiz var. Bide ALLAH KORUSUN 3 milyon mülteci İRAN dan gelse TÜRKİYE ciddi anlamda ekonomik olarak zor duruma düşer zannediyorlar. Hesapları planları bu kanımca. Ama unuttukları bir şey var Türk milleti evine gelen misafirine yedirmeden bir lokma ağzına sokmaz. Bu bizim hem inancımız hemde geleneğimiz. EY zalim siyonist ve kapitalist,emperyalist alçaklar siz istediğiniz kadar plan yapın hesap kitap yapın,projeler üretinTÜRKİYE’ye  hiç bir şey yapamıyacaksınız. ALLAH müsade etmez.Bu topraklar şehit kanlarıyla yoğrulmuş. Yazı turayla alınmadı yada masa başında haritamız cetvelle çizilmedi. Milyonlarca şehitlerimizin kanıyla bu ülke kazanıldı. ÇANAKKALE DESTANINI NE ÇABUK  UNUTTUNUZ!. Bence fazla kaşınmayın bu sizin felaketiniz olur. TÜRK milletinin nasırına basmayın!İnanın Türk milletinin şalteri bu kez atarsa hızını ta VİYANA alır.

ANLAYANLARA BİR FIKRA İLE MESAJIMIZI VERELİM!..

TEMEL ÇİN DEVLETİ İLE SAVAŞMAK  İÇİN BİR ELÇİ YOLLUYOR. ELÇİ TEMELİN ŞARTLARINI ÇİN DEVLETİNE BİLDİRİYOR. ÇİN DEVLETİ HARİTADA KARADENİZ BÖLGESİNE BAKIYOR BİR AVUÇ TOPRAK PARÇASINI GÖRÜNCE ÖFKELENİYOR VE ELÇİYE DERLERKİ GİT TEMELE SÖYLE ŞU TARİHTE GELECEĞİZ ODA HAZIRLIĞINI YAPSIN SAVAŞALIM. ELÇİ GERİ DÖNER TEMELE ÇİN DEVLETİNİN SÖYLEDİKLERİNİ SÖYLER. TEMEL KAHVEDE KARA KARA DÜŞÜNÜRKEN DURSUN İÇERİ GİRER. TEMELİ DÜŞÜNCELİ GÖRÜNCE HAYIRDIR ULA TEMEL NE DÜŞÜNEYSUN DER!... TEMEL DURUMU İZAH EDER DURSUN’DA UŞAĞIM NE DÜŞÜNEYSUN  KALK HAZIRLIK YAP DER. TEMEL HAZIRLIK YAPMAK KOLAYDA DÜŞÜNEYRUM  ÇİN’İN 1 MİLYAR NÜFUSU VARMİŞ  BU KADAR CESEDİ NEREYE GÖMECEĞİZ!...

ANLAYANA SİVRİ SİNEK  SAZDIR,ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZDIR!..

 

                                                                                                                                         ŞAHİN ŞİMŞEK  / ÜLKE POSTASI

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum