!!! ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİNE İDAM GETİRİLSİN !!!
Şahin Şimşek

Şahin Şimşek

Gazeteci Yazar

!!! ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİNE İDAM GETİRİLSİN !!!

On beş gündür AĞRI ilimizde 3 yaşında kaybolan LEYLA’yı arama çalışmaları devam ediyor. LEYLA ile haberleri izledikçe ALLAH BİLİYOR vucüdüm kaskatı kesiliyor. Geriliyorum,üzülüyorum sağ salim bulunup ailesine teslim edilmesi dua üstüne dua ediyorum.Çünkü hiç tanımadığım ama bir insan olarak bir müslüman olarak  annesi babası aklıma geldikçe onların çektiği ızdırabı merakı üzüntüyü uykusuz geçen gecelerini hayal ederken bile benim bile piskolojim bozuluyor.Kolay değil ateş düştüğü yeri yakar ama zerre kadar içinde insanlık duygusu merhamet duygusu olan her müslüman bu olay karşısında ister istemez üzülüyor,acaba sağ salim bulunacakmı diye merak ediyor.Sonuçta hepimizin 3 yaşında çocuklarımız var yeğenlerimiz var evlatlarımız var.İnşallah tez zamanda bu yavrumuzu sağ salim bulup ailesine teslim ederler.

 Bir başka olay ise bir  hafta önce  ANKARA kaybolan bir başka evladımız yavrumuz EYLÜL kızımızın dün ceseti bulundu.Sağ salim bulunacak ümidiyle gözümüz kulağımız haberlerdi.Ama malesef hunharca öldürülüp babasının tarlasına gömülmesi haberini duyunca uzun bir müddet kendime gelemedim.Çünkü bende bir babayım.Her ne kadar eceliyle ölmesine rağmen ben de 2 yaşında bir kız evladımı kaybettim.Evlat acısını en iyi bilenlerdenim.ALLAH kimseye evlat acısı yaşatmasın.Hele hele MELEK olan EYLÜL kızımızın acısı gibi bir acıyı  hiç bir anneye babaya  yaşatmasın.Tarifi çok zor bir acı bir ızdırap bir elem bir keder,düşünün gözünüzden bile  sakındığınız evladınızı 7 yaşına kadar el bebek gül bebek olarak  büyüteceksiniz.Bir tane haramzade kanı bozuk sütü bozuk nesli bozuk ALLAHSIZ, KİTAPSIZ,İMANSIZ, DİNSİZ, AŞAĞILIK ŞEREFSİZ SAPIK BİR DOMUZ çıkacak!!! Daha annesinin sütünden yeni kesilmiş masum bebek yüzlü meleğimize tecavüz edecek hunharca katledecek.Bu eylem hangi vijdan sahibi tarafından normal bir adli vaka olarak bir cinayet olarak görülebilirki ? Bu yapılan eylem insanlık dışı vahşettir,terördür,katliamdır,gasptır,haneye tecavüzdür,yağmalamadir,işkence çektirerek öldürme şeklidir,kasten bilerek yapılan cinayettir.Anayasamızda ne kadar suç maddeleri varsa hepsini kapsayan bir vahşettir.

  Bu sebepten dolayı yakalanan mahlukatı alemi ibret için ANKARA KIZILAY meydanında nasılki EYLÜL  kızımızı elektrik direğinin dibine gömdüyse devlette bu alçağı ELEKTRİK DİREĞİNE ASIP İDAM ETMELİ !!! Bunun başka çaresi yok bu alçakları yakalayıp bir de içerde beslemek zorumuza gidiyor.

EY DEVLET BÜYÜKLERİMİZ YETER YETER YETER ALLAH AŞKINA  CİĞERİ YANAN ANNE BABALARIN  ACISINA ORTAK OLUN.ÇIKARIN ŞU İDAM YASASINI BİR KAÇ SAPIK DOMUZU ASIN. GÖRÜN  BAKIN BİR DAHA BU TÜR BİR OLAY YAŞANIRMI?

Yazıktır günahtır bu alçakları ceza evine atacağız.Yarın öbür gün ŞİZOFRENDİR diye birde deli raporu verecekler,bir iki sene sonra dışarı çıkacak başka bir memlekette yada semte yeni EYLÜL gibi kurbanlar bulacaktır.Olmuyor böyler yeni çıkan kanunda hadım yapılıyor tamam da bu kezde tecavüz eylemini gerçekleştiremediği için bu kezde imtikan hırsıyla yine katliama devam edecekler.Bunun tek bir çaresi var İDAM İDAM İDAM İDAM kim ne derse desin çocuk tecavüzcülerine  İDAM YASASI ÇIKARILMASI LAZIM BUNUN LAMİ CİMİ YOK.Temennim en kısa zamanda bu yasa meclise getirilir aynı gün 600 milletvekili tarafından onaylanır.Ardından bu eylemleri yapanları tek tek dar ağacında sallandırırlar.TEK KURTULUŞ YOLU BU!

Melek kızımız EYLÜL için TÜRKİYE ‘YE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. Çünkü EYLÜL sadece bir ailenin kızı değil  81 milyon insanın kızı evladı kardeşi yeğenidir.Rabbim ailesinede SABR-I CEMİL ihsan eylesin.Bir daha bu tür hadiselerin yaşanmaması ümidiyle evlatlarınıza lütfen sahip çıkın...

KALIN SAĞLICAKLA....

YORUMLAR

  • 0 Yorum