BEL VE BOYUN FITIĞI TEDAVİSİ
Şahin Şimşek

Şahin Şimşek

Gazeteci Yazar

BEL VE BOYUN FITIĞI TEDAVİSİ

İki yıla aşkındır Facebook tan  ŞAHMELİK ALTERNATİF TIPLA BEL VE BOYUN FITIK TEDAVİSİ sayfasından paylaşım yapmaktayız. Bu paylaşımlarımızı takip eden binlerce arkadaşlarımız arayıp soruyorlar. Bu tedavi yöntemi nasıl yapılıyor diye merak eden arkadaşları ŞAHMELİK hocamıza yönlendiriyoruz. ŞAHMELİK HOCAMIZ 400 yıldan beri süre gelen bir ocaktan el almıştır. Bu ocağın  son halkası olan FAHRİ HOCA artık yaşlandığından dolayı kendisine tedavi olmak isteyen  arkadaşlarıda ŞAHMELİK hocamıza yönlendirmektedir. ŞAHMELİK hocamızda almiş olduğu bu görevi ve sorumluluğu yerine getirmek için  İSTANBUL PENDİK teki ofisinde hizmet vermektedir.
  
ŞAHMELİK hocamıza bugüne kadar binlerce insan hem bel hem boyun fıtığı tedavisi için gelmiş ve RABBİMİZİN verdiği şifayla gelen herkes sağlığına kavuşmuştur. Tabiki arada bazıları tam olarak iyileşmemişsede bunun asıl sebebi hocamızın tedaviden sonra hastalarına bir kaç gün dikkat etmelerini isteme tavsiyesine uymadıklarından dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Bu güne kadar her meslek grubundan insanlar tedaviye geldiklerine şahit oldum. Bu meslek grupları içersinde özellikle masa başında çalışan MEMURLAR, DOKTORLAR, HAKİMLER, SAVCILAR, MİLLETVEKİLLERİ, BAKANLAR BİR ÇOK ÜST DÜZEY GÖREVLİ İNSANLAR hocamıza tavsiye üzerine gelmiş. ALLAH’ın kuvvet ve kudretiyle şifalarını bulmuşlar. Burada tüm olayın sırrı inanç meselesidir. Tedaviye gelenlerin tamami inanarak gelmişlerdir. Şifayı veren ALLAH olduğu ŞAHMELİK HOCAMIZINDA bu tedavi yönteminde tamamen bir vesile olduğu biliyorlar. Bu inanç ve bilinçle şifalarına kavuşuyorlar.

Hocamızın tedavi yöntemini merak eden arkadaşlara sadece şunu söyleyebilirim. ÇEKME YOK GERME YOK  MASAJ YOK İLAÇ YOK TAMAMEN BASİT BİR TEKNİKLE yarım saatlık bir seansla sağlıklarına kavuşuyorlar.İyileşen her bir arkadaşımız çevresinde ne kadar BEL VE BOYUN FITIĞI olan tanıdıkları varsa gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorlar. Hatta kendileri alıp tedaviye getiriyorlar. Sebebine gelince bazı hastalar 3 yıl 5 yıl bu FITIK denilen illetten neler çektiklerini kendileri çok iyi bildikleri için çevresindeki eş ve  dostlarının bu acısına son vermeleri için ısrarla ve şiddetle hocamızı tavsiye ediyorlar. Bazı arkadaşlar 2 kez 3 kez ameliyet olmuş. Bel fıtığı tekrar nüksetmiş. Artık ameliyetın çare olmadığına kesin kanaat getirdikleri  için ALTERNATİF tıpa yönleniyorlar.Kısa bir araştırma sonucunda ŞAHMELİK hocamızın bu konuda ne kadar uzman olduğunu öğreniyorlar Ve hiç tereddütsüz hocamızdan randevu talebinde bulunuyorlar.
 
Evet değerli arkadaşlar şunu çok rahat bir şekilde söyliyebiliyorum. Belinde ve boynunda fıtık olan varsa hiç tereddütsüz ŞAHMELİK HOCAMIZA tedavi olsunlar. Ama hocamıza inanarak güvenerek gelsinler. Şunu bilmeleri gerekir hocamız 400 yıllık ocaktan almış olduğu şifalı eli sadece bir vasıta asıl şifayı veren YÜCE RABBİMİZ. Bu inançla hocamıza tedaviye gelipte ben iyileşmedim diyen bir tane hasta kardeşimize daha rastlamadım. DERDİ VEREN ALLAH ŞİFAYIDA VEREN ALLAH. KİMİN ŞİFASI KİMİN ELİNDE ONU RABBİM BİLİR.

ŞAHMELİK HOCA TEL:0 505 422 28 43 HOCAMIZDAN RANDEVU ALIN.
FACEBOOK SAYFASI: ŞAHMELİK ALTERNETİF TIBLA BEL VE BOYUN FITIK TEDAVİSİ SAYFASINA ÜYE OLUN FAYDALI BİLGİLERDEN İSTİFADE EDİN...
KALIN SAĞLICAKLA....