3.HAVAALANI İLK AÇILIŞI MUHTEŞEMDİ!
Şahin Şimşek

Şahin Şimşek

Gazeteci Yazar

3.HAVAALANI İLK AÇILIŞI MUHTEŞEMDİ!

Avrupa ülkesini gezdim.Böyle bir muhteşem bir sanat eseri havaalanı'nı görmedim.Emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun.Bu öyle sıradan bir proje değil,milletimiz ve ülkemizin geleceğine çok büyük katkılar sağlıyacak olan ( yap işlet devret ) modeli ile yapılan ve 29 EKİM de tamamen açılacak olan dünyanın ilk 3 .havaalanı şimdiden hayırlı uğurlu olsun RABBİM bu gibi bir çok yatırımlara vesile olanların bahtını açık eylesin ,güçlerine güç katsın.  ben bir çok  o nasıl bir sanat eseri iç ve  dış mimarisi güvenliği girişi çıkışı otoparkı yolları say say bitmez.Hepsi başlı başına özel tasarımlanmış birer projelerdir.İnanın  İki gün önce sayın cumhurbaşkanımızın 3. Havaalanı'na ata uçağıyla ilk inişi gerçekleştirdi.Aman YA RABBİ.

Güzel ülkemizi parçalamak bölmek ABD-AB-İTRAİL ‘e peşkeş çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar.Ne yaparsa yapsınlar BAŞARAMAZLAR!!!! Bu millette bu şuur varken bu birlik ve beraberlik varken, başımızda imanlı inançlı kararlı liderimiz SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN var iken bu ülkeyede bu millete ALLAH’ın izniyle bir şey olmaz.Vatan hainleri yapmış oldukları hainlikleriyle tarihte ki yerini alacaklar. ve işbirlikçilerinin ortak bir gayeleri vardır.

O da   otobanlar,hastahaneler, üniversiteler, köprüler,tüneller,parklar,barajlar, kütüphaneler,stadyumlar,piknik alanları inanılmaz derece en mühteşem bir şekilde yapıldı ve yapılmaya'da devam ediliyor.Milletim bütün bunlara layik'mi elbet layiktir. Ama yıllarca bazı diş mihraklı örgütlerin baskısından dolayı bu hizmetleri yapacak ve yapan partiye oy vereceklerine değilde,bu yapılanları dahi yakıp yıkacak olan örgüt partilerine baskı ve zulüm altında oy verdi.İstiyerek mi oy verdiler bence hayır zoraki oy kullandırdılar.Elbette akıllarını kiraya veren bazı vatandaşlarımız istiyerek ve bilerek oy veriyor vede vermeğe devam ediyor.Onlar zaten oldum olası bu memlekette bir taşın bir taş üstüne bırakılmasını hazmetmediler.

Çünkü onların  memleketim olan BİTLİS ‘e gitmek için ya Diyarbakır’a Ya VAN havaalanına uçak bileti bulmak için kendimizi paralardık.Oysaki bugün sabah akşam MUŞ havaalanına seferler var ve çok rahat bir şekilde gidip gelebiliyoruz.Üstelik fiyatlarda otobüs fiyatlarıyla nerdeyse eşdeğer olmuş.Şu anda havaalanı olmayan neredeyse il kalmadı.Sadece havaalanı değil gidiş gelişli  Sayın cumhurbaşkanımız havaalanında yeni başkanlık sistemi modelini anlatırken ben çok uzaklara daldım.Nereden nereye gelmişizde haberimiz bile yok.Dün gibi hatırlıyorum bazen acil bir durumda uçakla 

 

ALLAH hiç kimseyi vatanını, milletini, namusunu,şerefini 1 dolara satacak kadar alçatmasın!! ZAFER HEP İNANANLARIN OLMUŞTUR,HEPTE BÖYLE OLACAKTIR.Bu ülkemizi yıkmak parçalamak bölmek isteyen her kim olursa olsun bilsinki sadece vatan hainlikleriyle anılacaklardır.Toplumda hep dışlanacaklardır.Hem bu dünyada hem de ahirette bu yapmış oldukları hainliklerinin hesabını vereceklerdir. Belki bu dünyadaki cezadan kurtulabilirler ama şunu unutmasınlar SRATÜL MÜSTAKİM de yaptıkları karşılarına çıkacaktır.Bu ülkenin bekası için canını hiçe sayan binlerce ŞEHİTLERİMİZİN kanında boğulacaklar.

 

ÜMİDİYLE....  KARARI VERMEK  YADA HEP BİRLİKTE YILLARCA ESARET ZİNCİRLERİ ALTINDA YOK OLACAĞIZ.ONDAN DOLAYIDIRKİ YARINKİ SEÇİM TÜRKİYE’NİN KADERİDİR,NAMUSUDUR,GELECEĞİDİR,İSTİKBALİDİR, İSTİKLALIDIR,YÜZ YILLIK FRANGALARIN KIRILMASIDIR,HER ŞEYDEN EVVELİ OY KULLANMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR.DOĞRU VE İSABETLİ  YARIN YA HEP BİRLİKTE VAR OLACAĞIZ!!!

 

HAYDİ SANDIKLARA!!!!!!!!

YORUMLAR

  • 0 Yorum