ZEYTİN DALI HAREKÂTI VE KİMYASAL SİLAH?
Özkan Orun

Özkan Orun

Araştırmacı Yazar

ZEYTİN DALI HAREKÂTI VE KİMYASAL SİLAH?

Doğu Guta'da atılan kimyasal silah sonucu ilk tespitlere göre çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan en az 70 sivilin hayatını kaybetmesine neden olan kimyasal silahın kullanılması dünyanın dört bir yanında son dakika haberi olarak geçti. İşin tuhaf tarafı ise kimyasal silahı kullanan ABD tepki gösteren ilk devlet oldu. Buna inanmayanlar ise korkusundan alkış tuttu.

Yaklaşık 8 yıldır süregelen Suriye savaşı günden güne şiddetlilik göstermektedir. Bunun nedeni ise dış mihrakların çıkarlarının uyuşmaması. Bildiğiniz üzere Silahlı kuvvetlerimiz 20 Ocak'ta mazlumların bulunduğu diyara canı bahasına gözünü kırpmadan mayınlara, tuzaklara, pusulara aldırış etmeden ve en önemlisi dünyanın 5 büyük bildikleri alçak devletleri hiçe sayarak mazlumların yardımına koştu. Turkiye Cumhuriyet'inin bu fedakarlığı ve insanlığı yaptığından dolayı dış mihrakları ebeyce rahatsız etti. Bellidir ki dış mihrakların asırlık oyunları ordumuz sayesinde yerle bir oldu, olacak.

Dış mihraklar Türkiye'yi durdurmak için acil yardım koduyla toplantı yaptılar. Toplantı konusu kimsenin bilemeyeceği şekilde olmalıydı. Ve bunuda başardılar. ABD ve RUSYA gizli itifak-ı sonucunda gündemin göreceği ABD, RUSYA birbirine girdi şekilinde olacaktı. Ancak olayın gerçeklikle asla ilgisi yoktur. Dikkat ettiyseniz Türkiye içeri girdikten sonra Rusya gizliden rahatsızlık duydu. ABD ve RUSYA liderleri sürekli görüşme sağlasınlar diye RUS ajanının zehirlenmesi olayı gündem oldu. Oysaki Rus ajanının zehirlenmesi yeni bir olay değildi. Görüşmeler sağlandı ve iki vampir devleti olan ABD ve RUSYA ortaklığında kimyasal silah kullanıldı. Olay ise ahmak ESAD'a patladı.

Tüm şer odakları toplandı Suriye'ye askeri hareket başlatacaklar ve bunun sonucunda da kalan sivillerde ölecekler. Harekatın adı; "Suriye Savaşını Durdurmak" olacak.

İki sorum olacak;

1- Suriye savaşı 8 yıldır başlamış şuana kadar bu dış mihraklar neredeydi?

2- Eğer ki amacınız Dünya barışını sağlamak olsaydı, 1948 yılından beri Filistin işgal altında, Myanmar'da, Doğu Türkistan'da, Suudi Arabistan'da ve daha nice müslümanların çoğunlukta yaşadıkları bölgelerde çocuklar katlediliyor siz nerdesiniz, nerdeydiniz ve neden ortalıkta bulunmadınız?

Kimyasal silah kullanma olayında asırlık oyunun son aşamasıdır. Bunun patlaklık vermesi ise silahlı kuvvetlerimizin şeref mağduru dış devletlerin oyunlarını bozmasıyla ortaya çıktı.

Avrupa devletlerinin silahlanıp Suriye'ye doğru hareket etme eyleminde bulunmaları Türkiye'ye karşı yapılan bir HAÇLI hareketi olduğunu asla unutmayalım...

UYUMA EY MÜMİN KARDEŞİM, EĞER Kİ BU SEFER UYURSAN BIR DAHA UYANAMAZSIN...

Araştırmacı Yazar Özkan ORUN

YORUMLAR

  • 0 Yorum