Pensilvanya"nın Aydın mahallesi...
Mehmet Çetin

Mehmet Çetin

Araştırmacı Yazar

Pensilvanya"nın Aydın mahallesi...

ÇERÇİOĞLU, belediyeyi Fetö"ye teslim etmiş. Aydın"lı CHP seçmeni, Atatürk"ün partisine oy verdiği zannıyla Fetö"ye sponsor olmuş da, haberi bile olmamış.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin FETÖ ağına, her gün bir yenisi ekleniyor. Başkan Özlem Çerçioğlu, hiçbir şey olmamış gibi belediyedeki görevine devam ederken,

FETÖ bağlantılarının kirli yüzü, ihaleler, kamu zarara uğratılarak satılan arsalarla bir bir ortaya çıkıyor.
Fetö imamı Erkan Karaarslan ve çevresinde kan ve iş bağı bulunan birçok kişinin Aydın Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter, Genel Sekreter Vekili, Genel Sekreter Yardımcısı, Su İşleri Genel Müdürü ve Yardımcılığı, Müfettişlik, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Destek Daire Başkanlığı ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı gibi üst düzey pozisyonlarda görevlendirildiği,

Ve yine FETÖ imamı Karaarslan'a veya aile fertlerine ait E-YÖNTEM, KAMUSİS AŞ VİZYON YAYINCILIK, MUHKEM, YEKUD, BEKAD, GLOKAL, DKR, BELSAY, SULTANİT VE KURUMSAL AKADEMİ isimli şirketlerden Aydın Büyükşehir Belediyesi'nce sürekli ve düzenli hizmet alımları olduğu görüldü.
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun kullandığı 09.ABB.01 plakalı VOLVO S80 marka makam aracının bile Erkan Karaarslan'dan kiralandığı belirlendi.
Kusacam ya...

Mehmet Çetin

YORUMLAR

  • 0 Yorum