İşte Bağımsızlık böyle bir şey?
Mehmet Çetin

Mehmet Çetin

Araştırmacı Yazar

İşte Bağımsızlık böyle bir şey?

08 Şubat 2018 - 12:00

Zalimin zulmünü suratına haykırabiliyorsan, haklının hakkını sahibine teslim edebiliyorsan, işte o zaman varlığın tanınmış demektir.

Kendi kendine konuşmakla olmuyor bu işler...

Zeytin Dalı Harekâtı’nda Türk Silahlı Kuvvetleri tanklarını hedef alan tanksavarın, NATO ülkelerinden birine ait olduğunun belirlenmesi halinde,

Türkiye’nin atacağı adımlar tartışılmaya başlandı.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Yusuf Beyazıt, TSK incelemesinin sürdüğünü belirterek, “Hangi ülkeye ait olduğunu tespit ettikten sonra, hangi ülke tarafından terör örgütüne teslim edildiği araştırılacak.

NATO ülkelerinden birine ait olduğu sonucunu görmek istemeyiz.

O zaman bu konuda hem BM kapsamında hem de ilgili ülkelerin kendimevzuatı açısından teröristlere destek verme noktasında çok ciddi bir şekilde sonuçları olacaktır” diye konuştu.

Terör örgütlerini vekalet savaşlarında kullanmayı yöntem olarak belirlemiş #sözde müttefikimiz batılı devletlerin ipliğini pazara çıkarmaya hazırlanıyoruz.

Mehmet Çetin

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sedat Taranoğlu
    3 ay önce
    Elimizde yerince delil olduğu kanaatindeyim ,lakin burada açılması olası UCM'dekii dava için zamanlama faktörü önemlidir.Devlet bireyler gibi konuyu şahsi olarak algılamaz, uygun zaman ve zemini bekler ki tam bir netice alsın! Hele hele bu 5000 yıllık bir deneyime sahip kökü mazide istikbalı Ati'deki Türk devleti ise..Kendine yapılan iyiliği de kötülüğü de asla! unutmaz ve "Not" eder..

Son Yazılar