Dünyayı yöneten üç gizli örgüt?
Mehmet Çetin

Mehmet Çetin

Araştırmacı Yazar

Dünyayı yöneten üç gizli örgüt?

Üstaklın, "küresel kapitalizmi geliştirmek adına" kurduğu cemaat, başta ülkemiz olmak üzere bir çok ülkenin istikbalini belirliyor. Bu masonik gizli cemaat 1920’lerden beri dünyanın geleceğine el koyuyor... Küresel çete dünyadaki tüm sermayenin yüzde 65’ini elinde tutuyor ve ve tüm ülkelerde gizli gündemlerini uygulamak için Örümcek Ağı gibi örgütlüyor..

CFR (Dış İlişkiler Konseyi), Trileteral ve BİLDERBERG her yıl gizli toplantılarla dünyanın en güçlü 100 küsur kişisini bir yerde topluyor ve hepimizi etkileyecek kararlar alıyor..

Uluslararası dev tröstler adına dünyayı yöneten üç gizli örgüt vardır.

Bu yapılanmanın en üst örgütü Dış İlişkiler Konseyi (CFR), onun bir alt örgütü Üçlü Komisyon (TC) ve bunun bir alt örgütü de Bilderberg Grubu (BG)’dur.

Her üç örgütün de Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Japonya’dan olmak üzere toplam beş bine yakın üyesi var.

Türkiye’nin Bilderberg Grubu‘na mensup yaklaşık 40′a yakın yaşayan üyesi mevcut.

Bilderberg’in kurucusu Hollanda Prensi Bernard ve yahudi sosyolog Dr. Joseph Hieronim Retinger’di.

Retinger Bilderberg kurallarını anlatırken "Batı’nın etik ve kültürel değerlerini paylaşmayı ve savunmayı’ şart koşmuştu.. Katılımcılar finans baronları, iş adamları, siyasiler, ticari örgütler, diplomatlar ve medya mensuplarından oluşacaktı...

Bilderberg aslında Amerikan sermayesinin ve elitinin, CIA'in Avrupa ayağıdır.

Bu masonik gizli teşkilatın ülkelerin kaderleriyle ilgili çok gizli kararlar aldığını daha düne kadar Türkiye'nin kaderinin de bu toplantılarda tayin edildiğini artık biliyoruz.

Türkiye'yi uzun dönem yöneten pek çok kişi Bilderberg üyesi olarak kalmıştır. 1950'li yıllardan sonra pek çok iç ve dış politikayı Türkler değil,

Bilderberg, CFR ve Trilateral Komisyon Üyeleri belirlemiştir.

Ülkemizden bu toplantılara katılanları araştırmanızı tavsiye ederim. İlginç isimler var.

Mehmet Çetin

YORUMLAR

  • 0 Yorum