HIRSIZ KARI-LİÇE!
Hülya Kartal Hocaoğlu

Hülya Kartal Hocaoğlu

Ülke Postası Yazarı

HIRSIZ KARI-LİÇE!

12 Ocak 2018 - 23:49

Hindistan Babür Şahı Hümayun'un türbesindeki avizenin ucunda Kuh-i Nur (Nur Dağı) isimli 195 kratlık, dünyanın en büyük elması, İngilizler tarafından çalınır ve Kraliçenin haçlı tacının ortasına yerleştirilir!.

Hindistan defalarca davalar açıp elmasın iadesini istese de, dönemin Başbakanı Cameron: "Eğer buna "evet" dersek, bir bakarsınız ki, British Müzesi boşalmış!" der.

Yani Müslüman memleketlerden çaldıklarını utanmadan bir de müzelerinde sergilediklerini itiraf eder!.

Kendileri hırsızken, işgalciyken, yağmacıyken, beğenmedikleri ve kendilerine itaat etmeyen "liderlere" HIRSIZ demesi, halkların Hırsızları sevmediğini bildiklerinden GERÇEK HIRSIZLARI gizleme eyleminden ibaret.

Herhalde bir hırsızın en nefret ettiği şey, yakalanıp "onca uğraşla" çaldıklarının kendisinden geri alınması olurdu!

Belki de Hırsızın, çaldıklarını alnının teriyle kazanç veya kendi malı zannetme gibi meslek addetmiş bir bilinçaltı vardır?

Hakikatte Allah'ın mülkünü gasp edip enesine yığınak yapıp kendini ilah gibi görüp "dünyaya nizam verme!" gibi Firavunmeşreplerin başka bilinçaltları da vardır ya; o kokuşmuş için dışa tezahürü olarak "herkesi yerinden edip" kendi oturma ve beğendiğine yalancı Cennet beğenmediğine yalancı Cehennemi dayatma gibi başka versiyonlarını da yaşamayan kalmamış gibidir!...

hülya kartal hocaoğlu

YORUMLAR

  • 0 Yorum