TÜMDEN GELİM TÜME VARIM
Hikmet Hocaoğlu

Hikmet Hocaoğlu

Araştırmacı Yazar

TÜMDEN GELİM TÜME VARIM

13 Şubat 2018 - 21:58

Geriye doğru ;
1- Adana'daki şehit annesine hakaret
2- Afrin şehidine haciz davası
3- Nur Yerlitaşın şehitleri küçümsemesi
4- İslamoğlunun asker şehit değil sözleri
5- CHP'li vekillerin it sürüsü söylemleri

Hem sürekli artan bir gerilimi elde ediyor hem milletçe hassasiyetlerimizi denetleyip kanalize etmeye ve reaksiyon elde etmeye çalışıyorlar hem de Şehitlik gibi Nebilerle birlikte haşrolunan bir makamın anlam deryasını dejenere etmeye ve inancımızı kırmaya çalışıyorlar.

Tümden gelim yapmak iyidir.
İleriye doğru ;

1- İçerideki kriptoları tespit etmiş olmasına rağmen kontrolü altında tutan DEVLET üstelik bir de kontra atak ile dışarıda operasyon yapıyor.
2- Küçük finolara sahip çıkacak olan büyük köpeğe rest çeken DEVLET Almanya, Fransa veya Yunanistan gibilerinin sesini kursağında bırakıyor.
3- Her savaşın veya işgalin ya da darbenin dahi bir meşru gerekçesi olması gerektiğini dünyaya mal eden DEVLET, Kudüs meselesinde olduğu gibi Afrin meselesinde de tüm dünyanın Amerikanın karşısında ve kendi yanında durmasını sağladı.
4- Yüzyıldır ingilizler tarafından yazılmış sahte tarihimize neşter atarak milletteki dini ve milli duyguları harekete geçiren DEVLET, topyekûn bir dirilişe ve düşmanlarımızın adını "Kutuplaşma" koyduğu milli bir saf oluşmasına imza attı.
5- Bu oluşum milli ve yerli sivil bir orduyu inkişaf ettirdi ve özüne dönüp peygamber ocağı olan ordumuzla mazlum coğrafyalara sahip çıkışımızı gören bir çok gayri Müslim ülkeler dahi bize destek verir hale geldi. Şimdi adını Ortadoğu koydukları bizim öksüz ve yetim kardeşlerimizin üzerinde yaşadığı toprakların istikbalini bizden başka kimsenin düzeltemeyeceğini tüm dünya görmekte.
Asırlarca bu vazifeleri gören şanlı ecdadımızın bu şanlı sancağını Rasûlullahın (S.A.V) çizgisinde taşımayı bu aziz ve necip millete nasip et Yâ Rabbi
Amiiinnn

Tüme varım yapmak iyidir..

YORUMLAR

  • 0 Yorum