SEVAL  EYÜPOĞLU'nun BAŞARI HİKAYESİ.

25 Yıldır tanıdığım SEVAL hanımın iş hayatındaki başarı hikayesini aktarmak ve yeni yüzlerce SEVAL hanımlara ilham olması için bu makaleyi siz okurlarımla paylaşmak istedim.

SEVAL  EYÜPOĞLU'nun BAŞARI HİKAYESİ.
16 Mart 2019 - 19:02

25 Yıldır tanıdığım SEVAL hanımın iş hayatındaki başarı hikayesini aktarmak ve yeni yüzlerce SEVAL hanımlara ilham olması için bu makaleyi siz okurlarımla paylaşmak istedim.
SEVAL hanımı tanıdığım ilk günden bugüne  kadar hep mütevazi,hayırsever  ve hanım efendi kişiliğini hiç bozmadı.Her sıkıntısı olanın yardımına koştu,derdini dinledi imkanları dahilinde yardımcı oldu.Ticari hayatında dürüslük ilkesini benimseyip,asla hile hurda işlerine prim vermedi.

Dürüstlüğünden asla ve kata ödün vermedi. Belki yeri geldi dürüstlüğünden dolayı kötü ve art niyetli insanlardan zarar gördü ama yine inandığı değerlerinden vaz geçmedi. Şimdi SEVAL hanımın bana yolladı kendi başarı dolu makalesini sizlere bire bir  aktarıyorum.

Ben SEVAL EYÜPOĞLU İstanbul doğumluyum.38 yaşındayım.11 yıl önce bir kadın girişimci olarak bir iş yapmam gerektiğini, kendi özgevinimi kazanmak için bu sektöre giriş yaptım. Bazı bilindik markaların ürünlerini alarak bir çanta ile başlayan serüvendir. Herkesin beni sevmesi ve güvenmesi ile birlikte kendi markamı kurma kararı aldım. Bu karar aşaması tabiki kolay olmadı. Sevdiklerimin ve ailemin desteği ile şuan ki adı NANCİE markasını bünyemize kattık. Bu sektörün içinde profesyonel makyaj malzemelerini kuaförlerimiz yüksek meblalar ödeyerek temin etmekteydiler.

NANCİE markası ile bu profesyonel makyaj malzemelerini piyasadaki değerlerin altında satışa sunduk. Ve diğer bir avantajı ise NANCİE markasının üretiminin Türkiye’de olmasıdır. Ayrıca bayan kuaförlerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışanlarımızın kadın olması ile birlikte daha çok güvenin kazanılmasını sağladık.Ürünlerimizin kalitesini daha iyi sunmak için akademik olarak eğitimler ile birleştirdik.Bu sayede kalitemiz ile arananlar listesine girmiş olduk. En büyük hedefimiz kaliteli ürün, kaliteli eğitim, kaliteli hizmet ve “Kalite asla tesadüf değildir” sloganımızın her  zaman arkasındayız.Bir  kadın olarak ben bu işi başardıysam benim hikayemde sizlere umut olsun…
 
Bu makale yayınlandıktan sonra eminimki bir çok SEVAL hanımlara ilham olacak ve bir yerden bir işten YA ALLAH diyerek ayağa kalkacaklar.Onlarda kendi markalarını veya üretimlerini hem yurt içinde hem yurt dışında satmak ve ekonomiye katkıda bulunmak isteyeceklerdir.Azim ve gayret başarının kilitidir.
AZMİN ELİNDEN HİÇ BİR ŞEY KAÇMAZ. BAŞARIDA TESADÜF DEĞİLDİR. YETERKİ HER İNSAN İÇİNDEKİ CEVHERİN FARKINA VARSIN.....
KALIN SAĞLICAKLA
GAZETECİ&YAZAR : ŞAHİN ŞİMŞEK

Editor:  Ülke Postası

YORUMLAR

  • 0 Yorum