BEL FITIĞI OLANLARA MUCİZE ÇARE.!

BEL FITIĞI OLANLARA MUCİZE ÇARE.!

Gazeteci Yazar ŞAHİN ŞİMŞEK / Ülke Postası Sosyal medya da son zamanlarda bel fıtığına farklı yöntemlerle çare bulunmaktadır diye bir çok haber okudum

02 Ekim 2017 - 00:36 - Güncelleme: 19 Ocak 2018 - 03:07

Gazeteci Yazar ŞAHİN ŞİMŞEK / Ülke Postası

Sosyal medya da son zamanlarda bel fıtığına farklı yöntemlerle çare bulunmaktadır diye bir çok haber okudum. Bu konu ile ilgili bende de bel fıtığı ile ilgili ciddi bir sorun vardı. Ameliyat olmadan ALTERNATİF TIP üzerine bir çok araştırma yaptım.Bu araştırmalarım esnasında bir çok ilimizde ameliyatsız yöntemiyle çare bulunduğunu gördüm duydum okudum ama malesef hiç biri beni tam olarak ikna edemedi.

Bu yöntemlerden bazıları ilkel bir yöntem olduğunu görünce dahada karamsar oldum. Bu ameliyatsız yöntemlerden bazıları yok ÇEKMEYMİŞ yok sırta BALIK bağlamaymış yok BAŞ AŞAĞI bir ağaca bağlayıp vucüdü germeymiş onlarca çeşit yöntemle karşılaştım.Hiç bir yöntem bana güven vermediği gibi üstelik çok endişe vermeğe başladı.Kim bilir kaç insan bu tür yöntemle sakat kalmıştır diye düşünmeye başladım.Tam ameliyat için karar verdim tesadüfen EDİRNE de bulunduğum bir ortamda sürekli elimin biri sırtımda olması hasebiyle bir arkadaşımın dikkatini çekti.Bana galiba sende bel fıtığı rahatsızlığı var dedi bende evet dedim .Arkadaşım bizim burada bu konu ile ilgili çok şöhretli bir hekim var bir ona gösterelim deyince zaten bel ağrımdan dolayı ben küplere bindim. Fakat arkadaşım ısrar edince istemiyerek te olsa kabul ettim.

Hekimi aradık evine gittik daha içeri girer girmez dönüp bana sende L4 L5 bel fıtığı var 30 saniyede iyileştireceğim dedi. Beni sırt üstü yatırdı belime diziyle bastırdı tık diye bir ses geldi bana kalk geçmiş olsun diyince ben ayağa kalktım hakikatten belimdeki ağrı sızı tamamem yok oldu inanamadım hakikatten bir mucize , ile karşı karşıyaydım.inanamadım oturdum kalktım hatta şınav çekmeye başladım .hiç bir ağrı sızı kalmadığını gördüm şok üstüne şok yaşadım.hekim beye teşekkür edip borcum ne kadar deyince bana borcun falan yok sadece dua et bana deyince bir şok daha yaşadım. çünkü araştırmalarım esnasında bazı hekimler 1 milyar bazıları 2 milyar ücret alacağını öğrenmiştim. FAHRİ bey para almayınca hakiketten belki iyileşirim belki piskolojiktir diye oradan ayrıldıktan sonra 1 gün geçti 2 gün geçti 1 ay geçti Rabbime şükür belimde zerre kadar ağrı sızı kalmadı. Merakımı yenmek için ameliyat olacağım doktora gittim durumu kendisine söyledim inanamadı. Bana bir MR çekelim bakalım hakikatten fıtığın iyileşmişmidir bir bakalım dedi bende gerek yok ben iyileştim diyerek çıktım .tam 2 yıl oldu hamd olsun bel fıtığından kurtuldum. Hatta şu ana kadar 100 kişiye yakın insanı yönlendirdim her gidip gelen insan şifasını bulduğu gibi bende vesile olduğumdan dolayı bana dualar etmektedirler.

Bele işlem yapmadan önce ayak kısalığı...  işlem yaptıktan sonra ayak düzgünlüğü...


Bu hekim arkadaşımız EDİRNE de FAHRİ hoca diye tanınır. Hiç kimseden bu işlem ile ilgili para pul almamaktadır. Battaniye çarşaf içinde giden hastaları 1 dakika içerisinde iyileştirip yaya olarak geri gönderiyor. L4 L5 hastasını 1 dakikada iyileştiriyor ama farklı bir hastalığı varsa kesinlikle müdahale etmiyor sen benim hastam değilsin deyip doktora görünme tavsiyesinde bulunuyor.İlmi nedir nasıl yapıyor açıkçası bilmem ama bildiğim tek şey ALLAH tarafından kendisine ikram edilmiş bir ALLAH vergisi özel bir ilmi olduğuna kanaatım sonsuz.Bu güne kadar gidipte ben iyileşmedim diyen bir kişi ile karşılaşmadım.

Bu yazıyı yazmamdaki gayem piyasadaki bir çok para tuzağı olan sözde hekimlere itibar edilmemesi adına bu makaleyi yazma ihtiyacı hissettim. Bu EDİRNE deki FAHRİ beyden bizzat kendim artık yüzde yüz emin olduğumdan dolayı bahsetme ihtiyacı duydum.Oraya gidip te iyileşen herkesin hayr duasını aldığım için tüm dostlarıma gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum.Çünkü sağlık her şeyin başıdır.DETAYLI BİLGİ almak isteyen okurlarım bana mail atsınlar adres ve iletişim konusunda yardımcı olurum.

MAİL ADRESİM: garantor34@gmail.com
KALIN SAĞLICAKLA

Gazeteci Yazar ŞAHİN ŞİMŞEK / Ülke Postası

Bu haber 1099 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Esad PKK ile anlaşıp Afrin'e girer mi?
Esad PKK ile anlaşıp Afrin'e girer mi?
Galatasaray Deplasman'da şokta?
Galatasaray Deplasman'da şokta?