Futbol sezonu açılıyor?

Futbol sezonu açılıyor. Milyonlarca insanın büyük ilgi gösterdiği bu organizasyon giderek daha az insanı cezbetmeye başladı...

Futbol sezonu açılıyor?

Futbol sezonu açılıyor. Milyonlarca insanın büyük ilgi gösterdiği bu organizasyon giderek daha az insanı cezbetmeye başladı...

Futbol sezonu açılıyor?

Futbol sezonu açılıyor. Milyonlarca insanın büyük ilgi gösterdiği bu organizasyon giderek daha az insanı cezbetmeye başladı.

Hasta taraftar dediğimiz tiplerin iyileşmeye hiç niyeti yok. Buna dünkü ''süper kupa'' maçında bir kez daha şahit olduk. Maçın oynandığı Konya'daki stadyum haricinde süper yanı bulunmayan bu müsabakayı da hastalıklı tipler provoke etti.

Serseriler için devletimizin artık çok ciddi tedbirler alıp, uygulaması lazım, yoksa futbolun piyasa değeri düşmeye devam edecek, spor ile birlikte anılmaması gereken çirkinlikler tekrar yaşanacak.
Spor da Facia geliyorum diyor
Bu işin şakası yok. İnsanlar ailesi ile eğlenmek üzere stadyumlara gidemiyorsa, bu durum nereye kadar sürdürülebilir.

Diğer taraftan; profesyonel futbolun amatörce yönetildiğini, yapılan sözleşmelere uyulmadığını, hak hukuk tanınmadığını, sözleşme hükümlerine uymamak için adeta terör yöntemlerine başvurulduğunu görüyoruz. Sözleşme yapmışsanız bu sizin namusunuzdur, bozmak istiyorsanız da bunun bedelini ödeyeceksiniz.

Taraftarı olduğum Galatasaray kulübü bazı oyuncularının, ezeli rakibimiz Fenerbahçe kulübününde bazı oyuncularının yanında teknik direktörünü de yıldırma politikası ile uzaklaştırma çabası içerisinde olduğunu duymaktayız. Son derece yanlış buluyorum, bu insanlarla adeta yalvararak anlaşma imzalanmıştı, o zaman ki hatalar hukuksuz yöntemlerle giderilemez.

Unutulmasın ki; muhataplarınız bu işleri meslek olarak yapıyorlar, onların yükümlülükleri kadar, kulüp yöneticilerininde yükümlülükleri var. Hepsi başarılı iş adamı olan yöneticiler kendi işlerini de böyle mi yürütüyorlar acaba?.

Yanlış hesap bunlar.
 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum