Dicle Elektrik Gerçeği...?

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a arzuhalimizdir...

Dicle Elektrik Gerçeği...?

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a arzuhalimizdir...

Dicle Elektrik Gerçeği...?

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a arzuhalimizdir. Sayın Cumhurbaşkanım, birçok kulvarda tek başına tüm risk ve sorumluluğu alarak ölümüne mücadele etiğinizi biliriz. Doğu ve güneydoğu anadolu bölgesine verdiğiniz önemi taa Ak parti kuruluşu esnasında tüm bölgeyi sizinle defalarca dolaşmış bir kardeşiniz olarak en iyi bilenlerdenim.

Hükümetimizin bölgede yaptığı tüm yatırım ve paketleri gölgede bırakan bir Dicle elektrik gerçeği var.

Dicle Elektik şirketinin bölgede özelikle yapılan tüm seçim arefelerindeki kestiği haksız ceza,elektrik kesintileri ve çiftçilere gönderdiği hacizlerle muhalefetin yapamadığını tek başına yaparak özelikle hdp nin ekmeğine yağ sürmektedir. 2015 haziran seçimlerinden önce seçim takvimi açıklanır açıklanmaz, borcu olsun vaya olmasın tüm çiftçilerin destekleme paralarına tedbir koydurarak yaptığı girişim, Ak parti teşkilatlarındaki üye kardeşlerimizi bile bizden uzaklaştırırken barış sürecinede büyük bir darbe vurmuştu.

KASIM seçiminde de benzer uygulamaları devam etti. Hepimizin yıllardır özlemini duyduğu, uğruna baş koyduğumuz ve aldığımız tüm tehditlere rağmen, yılmadan, yıkılmadan bir dönemin kapanıp,ümmettin yeni bir döneme merhaba diyeceği 16 Nisan yaklaşırken bu şirketin bölge halkına yaptığı bu eziyet ve keyfiyette dur demenizi bekliyoruz.

Ayrıca şirketin sahibi ve yetkililerinin her ortamda arkamızda Cumhurbaşkanı var demesi işin başka bir rahatsızlık boyutu.

Bunun doğru olmadığını biz biliyoruz ama vatandaş bu kadar zulüm ve keyfiyete rağmen hükümetten bir müdahale görmeyince inanmak zorunda kalıyor. Bu ihanette bir an evel dur demenizi ve Dicle elektrik ile ilgili size verilen yanlış bilgilerin önüne geçmek için bölge adına uygun göreceğiniz tarihte,şirket sahibinin de hazır bulunacağı bir davette icabet ederim.İsminiz kulanılarak hazırlanan bu tezgahın bir an evel bozularak, yerine adil bir çözümün getirilmesini arzu ediyor saygılar sunuyorum.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum