Derdi veren dermanını da verir?

şifayı veren ALLAH ama mutlaka bir vesile bir  sebep olması lazım. ALLAH’IN yanında zor olan hiç bir şey yoktur.( KUN FE YEKÜN yani OL DEDİMİ OLUR ) ama RABBİMİMİZ de diyor ki ! Ey kulum sende biraz gayret et. Gayret senden takdir benden diyor yüce mevlamız...

Derdi veren dermanını da verir?

şifayı veren ALLAH ama mutlaka bir vesile bir  sebep olması lazım. ALLAH’IN yanında zor olan hiç bir şey yoktur.( KUN FE YEKÜN yani OL DEDİMİ OLUR ) ama RABBİMİMİZ de diyor ki ! Ey kulum sende biraz gayret et. Gayret senden takdir benden diyor yüce mevlamız...

Derdi veren dermanını da verir?
Editor: admin

Cenabı ALLAH dermansız dert vermesin diyerek yazıma başlamak istiyorum. Uzun zamandan beri bel ve boyun fıtığı ve damar tıkanıklığı üzerine bir çok makale yazdım. Özellikle ŞAH MELİK hocamızın şifalı elleriyle bir çok kardeşimiz bu rahatsızlıklarından tamamen kurtuldukları gibi bizde vesile olduğumuzdan dolayı bir çok kardeşlerimizden teşekkür ve  hayır dua aldık. Dinimiz buyuruyor ki! Güzel ve hayırlı işlerde bir birinizle yarışın ve birbirinizi haberdar edin. Güzel dinimizin gereği acizane bende özellikle ALTERNATİF TIP konusunda bayağı bir çalışma içerisine girdim. En çok etkilendiğim konulardan biriside ameliyatsız, çekme siz, germe siz olarak ŞAH MELİK hocamızın bel ve boyun fıtıklarını yok etmesi beni etkilediği gibi, bir çok tedaviye gelen kardeşlerimizde etkilendiğini hatta bunun inanılmaz müthiş bir yetenek olduğu söylemleridir.

  EVET şifayı veren ALLAH ama mutlaka bir vesile bir  sebep olması lazım. ALLAH’IN yanında zor olan hiç bir şey yoktur.( KUN FE YEKÜN yani OL DEDİMİ OLUR ) ama RABBİMİMİZ de diyor ki ! Ey kulum sende biraz gayret et. Gayret senden takdir benden diyor yüce mevlamız. Hal böyle iken o zaman biz  insan oğluna düşen görevimizi ve önlemimizi alalım. Takdiri bizi yoktan var eden yüceler yücesi sonsuz merhamet ve hikmet sahibi olan cenabı ALLAH’A bırakalım o bizi bizden daha çok düşünür korur gözetir ve merhamet eder.

 Geçenlerde şahit olduğum ENGELLİ BİR KARDEŞİMİZİN hikayesini size aktarmak istiyorum. Bu kardeşimiz adı ERDİNÇ  22 yaşında doğuştan engelli olması hasebiyle bir çok sağlık problemleri vardı. Hem belinde hem kollarında özellikle ayaklarında damarların kasılması nedeniyle 5 cm varan bir kısalık meydana gelmişti. Hanım efendi annesi yıllarca üşenmeden bıkmadan ana yüreği ile oğlunu götürmediği DOKTOR HEKİM HOCA kalmamış. Yıllarca uğraşmasına rağmen ayak kısalığına yürüyüş şekil bozukluğuna bir çare bulamamış. TEVAFUKEN bir misafirlikte ŞAH MELİK HOCAMIZI tavsiye ediyorlar. Bu çilekeş anada ertesi günü hocamızdan randevu alarak yakışıklı kardeşimizi tedaviye getiriyor. Hocamız 2 saat’a yakın bir uğraşıdan sonra bu engelli olan kardeşimizi tek seansta ayağa kaldırıp normal insanlar gibi yürütmeğe başlayınca o ortamda olan bütün herkes şokların şokunu yaşadığı gibi sevinç göz yaşlarını akıtmağa başladılar. İnanılmaz bir şey oldu. Normal yürüyemez akranları gibi koşamaz dedikleri zeki ve azimli ERDİNÇ kardeşimiz hem yürüyordu hem de koşmağa başladı. Bu ALLAH ‘ın bir lütfuydu. ALLAH o kardeşimize ŞAFİ ismi hürmetiyle merhamet etti. Annesini babasını sevdiklerini ve ŞAH MELİK hocamızı ve ekibinide sevindirdi. Kolay değil 5 cm ayak kısalığını tek bir seansta eşitlemek, ayrıca yılarca tıkalı olan damarlarını ameliyatsız ANJİYOSUZ inanılmaz bir teknikle açması gerçekten herkesin yapabileceği bir iş değil, bu şifayı da bu hocamıza nasip eden YÜCE MEVLADIR.SAHNEDEKİ OYUNCUYA  DEĞİL,SAHNE ARKASINDAKİ YÖNETMENE  BAKMAK LAZIM. Bu vesile ile BEL VE BOYUN FITIĞI OLANLAR,KOLLARINDA GÜÇ KAYBI OLANLAR BACAKLARINDA UYUŞMA VE KISALMA OLANLAR,KOL VE BACAK DAMARI TIKALI OLANLAR GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ŞAH MELİK HOCAMIZA GİDİP TEDAVİ OLABİLİRLER..

KALIN SAĞLICAKLA ..

İRTİBAT NO: 0505 422 2843 – 0535 736 64 75                                     

GAZETECİ YAZAR ŞAHİN ŞİMŞEK

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum