ALTIN NESİL DEĞİLDE ASİL NESİL YETİŞTİRELİM?

Makaleme başlamadan evvel hakkıyla bizleri vatan aşkıyla, millet aşkıyla, bayrak sevgisiyle, iman ve itikatla yetiştirip emek verip kahrımızı çeken, iyi bir vatansever olmak için anne ve babamız kadar

ALTIN NESİL DEĞİLDE ASİL NESİL YETİŞTİRELİM?
25 Kasım 2017 - 22:43

Makaleme başlamadan evvel hakkıyla bizleri vatan aşkıyla, millet aşkıyla, bayrak sevgisiyle, iman ve itikatla yetiştirip emek verip kahrımızı çeken, iyi bir vatansever olmak için anne ve babamız kadar üzerimizde emeği olan saygıdeğer öğretmenlerimizin günü kutlu olsun. Ne mutlu bizim kuşaklarımıza biz gerçek vatansever öğretmenlerin ellerinde büyüdük.

Son dönemlerde yetişen nesil maalesef üzülerek söylüyorum bizim kadar şanslı değiller. Hele FETO okullarında okuyanların tamamı bahtı kara insanlardır. Zararın neresinden dönersek kardır diyerek asıl konumuza gelelim. Hepimizin bildiği gibi Feto terör örgütünün yöneticilerinin bizler ALTIN NESİL GENÇLER yetiştiriyoruz, yalanlarıyla yıllarca çocuklarımızı bizlerden kopartıp ALTIN NESİL genç beyinlerin yerine, meğerse beyinleri yıkanmış, vatan sevgisinden mahrum bırakılmış, inanç ve itikadı zayıflatılmış, salya sümük ağlayan ne olduğu belli olmayan bir meczubun peşinden koşturup, onlara MEHDİ diye yutturulan birer vatan hainleri yetiştirmişler. Burada şu hususa dikkat çekmek istiyorum. Bu gençlerimizi bu hale getirene kadar acaba hangisinin anası babası gidipte o ahlaksızların kurumlarını , okullarını araştırdı, denetleyebildi,gençlerimize neyi aşılıyorlar acaba neyi öğretiyorlar nasıl bir sevgiyle nasıl bir inançla yetiştiriyorlar deyipte sordularmı? Malesef çoçuklarına çok iyi eğitim veriyorlar diye onların okuluna veren ebeveyinler de çocuklarını ihmal ettiler. Arada bir okul toplantılarına gittiler, hocalarıyla sohbet ettiler. Ağızlarından ALLAH kelimesini hiç bir zaman düşürmeyen o okullardaki yöneticileri hocaları merak etmeyin biz sizin çocuklarını en iyi bir şekilde yetiştiriyoruz eğitiyoruz vatana millete ALTIN BİR NESİL olarak geleceğe hazırlıyoruz yalanlarıyla ebeveyinleri kandırıp ceplerindeki son kuruşuna kadar hizmet adı altında, himmet adı altında sömürüp kemirdiler.

Devletimiz bunların asıl gayesini anlayınca düğmeye bastı. Okullarını teker teker tespit edip kapattı. Ebeveyinler ilk başta hükümetin neden böyle bir bir şeye karar verdiğini anlamadı hatta bir çoğu itiraz etti. Ne istiyorsunuz cemaatin okullarından bakın ne güzel bir nesil yetiştiriyorlar diye haykırmaya hatta davalar bile açmaya başladılar. Amma o malum gecede herkesin aklı başına geldi. Meğerse ALTIN NESİL dedikleri gençlerin çoğunu birer terörist olarak yetiştirmişler. Millet anladı anlayacağını ama iş işten geçmişti son pişmanlık fayda vermemişti artık. Evet yıllarca FETO denilen o mahlukatın talimatıyla gençlerimiz zehirlenmiş beyinleri yıkanmış ne vatan aşkı kalmış ne bayrak sevgisi kalmış ne inanç ne itikat kalmış zombileşmiş birer cani topluluğu yetiştirilmiş. RABBİM bunun hesabını ahirette sebep olanlardan soracak elbet !.. Bu dünyada ise zaten devletimizde bu ahlaksız,vicdansız, kitapsızlardan gençlerimizi zehirledikleri için hesap soruyor sormayada devam edecektir.Bu vatan hainlerinin  kökünü kazıyana kadar mücadeleye hep beraber devam edeceğiz.

Asıl şimdi bundan sonra eğitim ve öğretim başlıyor. Artık şimdi iş vatanını milletini bayrağını seven saygıdeğer öğretmenlerimize düşüyor.
ARTIK BİZ EBEVEYİNLER OLARAK DİYORUZKİ !....
SAYGIDEĞER ÖĞRETMENLERİMİZ BİZLERE ALTIN NESİL YETİŞTİRMEYİN!...
BİZLERE ASİL BİR NESİL İLE BİRLİKTE İMANLI BİR GENÇLİK YETİŞTİRİN!...
ATALARIMIZ DERKİ ! ASİL AZMAZ BAL KOKMAZ.
Gazeteci Yazar ŞAHİN ŞİMŞEK / Ülke Postası

YORUMLAR

  • 0 Yorum