Ailelerini Red Eden Ünlüller

Hiçbir canlının ailesini seçme şansı yok malesef

Ailelerini Red Eden Ünlüller

Hiçbir canlının ailesini seçme şansı yok malesef

Ailelerini Red Eden Ünlüller

Hiçbir canlının ailesini seçme şansı yok malesef. Kimisi oldukça düzenli mutlu bir anne baba ile büyürken kimisi de parçalanmış düzensiz ailelerde büyümek zorunda kalıyor. Ünlü, ünsüz hepimizin başına gelebilecek bir şey düzensiz bir ailede büyümek. Bir çok ünlüde malesef bölünmüş, parçalanmış , düzensiz ailelerle yaşamlarını sürdürmüşler. Artık çoğu aile büyüklerini ret etmiş ve hayatlarına tek başına devam ediyorlar. İşte ailelerini ret eden ünlüler:

Burcu Esmersoy:Küçük yaşta babası tarafından terk edilen ünlü manken babaannesi ve dedesi tarafından büyütüldü. Şu sıralar babasından bahsedilmesine bile tahammülü yok

Ebru Gündeş :Babası bebek yaşlarda terk etti ünlü sanatçıyı. Meşhur olduktan sonra arayıp buldu. Geçirdiği beyin kanamasından sonra babasını affeden sanatçı yinede sıcak ilişki kuramadı babası ile

Aysun Kayacı :Küçük yaşta babasından fazlaca şiddet gören ünlü manken bu yüzden burnunun kırıldığını söylüyor. Babasının alkolik olduğunu belirten manken asla görüşmek istemiyor.

Müslüm Gürses :Bir dedikodu yüzünden babası annesini öldürdü ve uzun yıllar hapis yattı. Babasını bu yüzden affetmeyen ünlü sanatçı köyüne bir daha hiç gitmedi babası ile de görüşmedi.

Pelin Karahan:"Benim babam yok" diyecek kadar sert açıklamalarda bulunan ünlü sanatçı babasıyla görüşmek istemiyor. Baba duygusunu eşinin babasında tattığını belirtiyor.

Adele :Küçük yaşta babası tarafından terk edilen ünlülerden Adele. Maddi sıkıntılar içinde büyüyen ünlü babasıyla görüşmek istemiyor

Ünlü sanatçıların hayatlarda bizim bildiğimiz gibi çokta ışıltılı değil. Ailelerinde yaşadıkları düzensizlikler nedeni ile çoğu oldukça zor bir çocukluk ve gençlik yaşamış. Sorumsuz babalar tarafından terk edilmişler. Ne zaman ün sahibi olmuşlar o zaman "evladım o benim " diye ortaya çıkmışlar. Çoğu ünlü babası ile görüşmek istemeyince babalar basına çıkıp kızım yada oğlum bana bakmıyor benimle ilgilenmiyor sitemleri yapmışlar. Yıllarca baba özlemi çekmiş ve hayatın zorluklarını tek başına göğüsleyip bir yere geldikten sonra siz olsanız yıllar sonra gelen babayı kabul eder miydiniz Ben kendi adıma kabul etmezdim ve babaları ile görüşmeyen ünlülerin bu konudaki kararlarına sonsuz saygı duyuyorum. Anne- baba olmak o çocuğu dünyaya getirmekle olunmuyor. Bakmak emek vermek ve sorumluluklarını yerine getirmekle olunuyor.

Emine sarı

 

 

 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum