SON DAKİKA

Ülke Postası
KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ / COMPANY OWNER
Süleyman YENİ
suleyman@ulkepostasi.com
+090 537 471 5101

YÖNETİM YERİ / OFFICE ADRESS
Hasanbey Mahallesi Akyazı / Sakarya
Tel; +090 537 471 5101 – Mail: info@ulkepostasi.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / CHIEF
Emine Sarı
eminesari@ulkepostasi.com
+90

EDİTÖRLER / EDITORS
Hamit Vural
Orhan Baylan
Binnur Günay
Mehmet Hakan Sağlam
Özkan Orun
Emine Sarı

editor@medyasizsiniz.com

REKLAM / ADVERTISING
Rukiye Yeni
E-Posta: rukiyeyeni@ulkepostasi.com
+90

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Özkan Orun

hamitvural@ulkepostasi.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Asuman YILDIRIM
gsm: +

Mali Müşavir / Financial Advisor

Arif Şen

 

YER SAĞLAYICI / HOSTING
thewp.com.tr
0850 304 44 01

MARKA DANIŞMANI / BRAND CONSULTANT
İsim Tescil İnternet Tek. A.Ş. Adına
Yakup Gübül
+90 216 329 9393

YAZILIM – DESTEK / SOFTWARE – SUPPORT
http://www.wordpress.org

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 ulkepostasi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları ulkepostasi.com’a aittir. ulkepostasi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ulkepostasi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
ulkepostasi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ulkepostasi.com.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ulkepostasi.com However, sometimes the Medyasizsiniz.com uses third parties to process your information. ulkepostasi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ulkepostasi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ulkepostasi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ulkepostasi.com and its services. When you use Medyasizsiniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ulkepostasi.com cookies section of our full Privacy Policy.

HABER KAYNAKLARI
7/24 haber yayını yapmakta olan web sitemiz Anadolu Ajansı abonesidir. Ajanslardan alınan haberlerin yanı sıra kendi bünyesinde barındırmış olduğu muhabirlerle birlikte yayın akışını sağlamaktadır.

ulkepostasi.com’da yayınlanmakta olan ve ulkepostasi.com’a ait olan haberleri kaynak gösterme şartı dahil olsa dahi yasal olarak alıntı şeklinde alınıp farklı bir sitede yayınlanamaz. Ajansa ait olan haberlerin adı geçen ajanstan ilgililerden izin almaksızın alıntı yapılması halinde hak sahibi haber ajansı şirketine haberleri müsadesiz alanlar için cezai işlemler uygulama hakkı doğmaktadır.

Ülke Postası’nın misyon ve vizyonunda Basın Meslek İlkeleri’ne uyma ilk madde olarak yer alır.

Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nı göz önünde bulundurarak yayın yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ