SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Zaten kastedilen PARALEL, o paralel değil.

0
0

FETÖ hainleri hakkında yürütülen adli ve idari soruşturmalarda meseleyi, siyah önlük giydiğimiz dönemlerde kara tahta önünde bize PARALEL kenarın iç açılarının toplamını anlatan matematik hocasına kadar götürmeye gerek yok.

Zaten kastedilen PARALEL, o paralel değil..

Ayrıca..

Hiç kimse siyasi ikbali için, kişi ya da kişilere şahsi hırs ve garezi için, bir makam elde etmek için FETÖ temizlik harekekatını sulandırmasın.

Komşusunun çocuğu kendi çocuğunu dövdü diye komşusu hakkında paralelci suçlaması yapan kişi, ispatla mükellef olduğu iddiasından YARGI önünde sorumludur.

Kimse fırsatı, ganimete çevirmeye kalkmasın.

Hiç kimse alçak, hain FETÖ’ye karşı yürütülen operasyonları, kendi çıkarları uğruna paralelci olmayan birilerinin tepesine inmek için bir imkan, bir fırsat sanmasın.

ADALET, “ya tutarsa” mantığı ile Nasrettin Hoca’nın göle çaldığı maya değildir.

FhmRgn

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir