SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Taksimde Gerçekleştirilen Katar'a Destek Basın Açıklaması Metni?

1
0

Mukaddes değerlerimizle, aklımızla ve tarihimizle alay edercesine silahları ile, fitneleri ile, yaptırımları ile terör ihracı yapan emperyalist güçlerin kurdukları kumpası deşifre etmek ve attıkları iftiralara karşı “Kara gün dostumuz Katar’ın” yanında olduğumuzu belirtmek için bu mübarek ayın, bu mübarek gecesinde burada toplanmış bulunmaktayız.
Adım attıkları her toprakta fitnenin, ölümlerin, savaşın, zulmün, açlığın eksik olmadığı küresel çetelerin, dijital ortamda oluşturdukları sahte mailler ve iftiralar üzerinden Katar’ı teröre destek vermekle itham etmeleri, İslam dünyasına yeni bir operasyon hazırlığında olduklarını göstermektedir.
Sahte devrimler, askeri operasyonlar, suikastler, işgaller ve ekonomik operasyonlarla bölgeyi terörize eden haçlı ittifakının ve işbirlikçilerinin tek amacı Ortadoğu kaynaklarını kontrol altında tutmak, silah satışlarını arttırmak ve müslümanlar arasında çatışma çıkararak büyüttükleri fitnenin ateşinde müslüman çocukların cesetleri ile mangal partisi yapmaktır.
Soruyoruz! Sırada kim var? Türkiye mi? Lübnan mı? Kuveyt mi? Veya satranç tahtanızda oyunu bozacak hamleyi yapacak olan başka bir ülke mi?
Ey Emperyalistler, ey haçlılar, ey çocuk katilleri, ey silah tüccarları, ey petrol vampirleri… Bütün planlarınız deşifre oldu. Artık kurduğunuz bütün oyunlar biliniyor ve vallahi bu oyunlarınızın her birinin mutlaka bir karşılığı olacak.
Kanlı ellerinizi topraklarımzıdan çekin, kanlı oyunlarınızı milletlerimizden çekin.
Ve siz… Ey emperyalistlerin oyuncağı olan Ortadoğu piyonları. Satranç tahtasının son hamlelerinde iki şah bile ayakta duramazken, sizin gibi piyonların harcanağını hiç mi akletmiyorsunuz? Kendinize gelin. Yoksa sıra size gelecek.
De ki; Ey kafirler, ben sizin taptıklarınıza tapmam, siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz, ben sizin ilahlarınıza tapıcı, siz de benim ilahıma tapıcı olacak değilsiniz. Öyleyse sizin dininiz size, benim dinimse banadır.

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir