SON DAKİKA

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Kaçıncı haykırışım bu sana …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

İŞTE FETHULLAHÇILARI ANLATAN HADİS'İ ŞERİF

0
0

Ahmed Namık-i Cami Hazretlerinin kitabındaki o iki hadis-i şerif :

1.Resulullah “sallallahü aleyhi ve sellem” efendimiz buyurdular ki:
“Ahir zamanda ibadet ile maruf (tanınan) bir kavim gelir (peyda olur)
Bunlar (salah ehline mahsus) elbiseleri ile (ortaya çıkarlar ve) münafıklar menzilesinde bulunurlar. Allahû Teala bunlara her nazarında gadab eder.”
Bunlar kimdir? Ya Resulallah!” diye sorulunca, buyurdular ki:” Bunların görünüşü ve ibadeti elbiseleri içindedir.Bunlar tama ettikleri kimselerden başkasını tanımazlar.Bunların işlerinde hiçbir hakikat (ve içlerinde hakiki iman) yoktur.Bunların kalbi (içinde oturulamayacak şekilde), sakini tarafından tahrib edilmiş bir ev gibi harabtır.İblis bile bunların kendisine bu kadar çok itaat etmelerinden hayrette kalır.”

2.Resululah “sallallahü aleyhi ve sellem” efendimiz buyurduki: “Bu ümmette bir millet ortaya çıkar ki, ibadetleri sözdür ve amelleri münafıkların amelleridir.İnsanları bir şeye davet ederler; halbuki kendileri o işi herkesten çok işlerler.Bunlar Allah dostlarından değildirler ve Allah dostları da onlardan değildir.Bunların görünüşüne bakıldığında halleri, gösteriş güzelliği bakımından peygamberlerin halleri gibi görünür. Allahû Teala bunları kafirleri haşr ettiği gibi, mosmor olarak mahşer yerinde toplar.İşi bunların işi gibi olanların vay haline!”

NOT : FETHULLAH’IN BEYNİ SULANMIŞ ROBOT ENAYİLERİ RÜYA GÖRMEYE DEVAM ETSİN..
Buyruldu ki.. “Onlar rüyadadır. Ancak ölünce ayıkırlar o zaman da onlara yapılacak bir şey kalmamıştır..

Allahû Teala hepimizi bu tür sapıklıklardan ve melanetlerden uzak tutsun. Ehli sünnet yolundan milim ayırmasın inşallah.

Hamit Vural

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir