SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

HAMAKATİN BU KADARINA ŞAPKA ÇIKARILIR...

0
0

Erdoğana15 Temmuz gecesi “meclis bombalanırken sen nerdeydin” diye sorarak,Ahmaklığın nirvanasına ulaşan KeMAL’i alkışlıyor takdirlerimi sunuyorum.
Bütün dünyanın cesaretine hayranlık duyduğu,dostların imrenerek,düşmanların kıskanarak takdir ettiği bir Lider’e tamda cesaretini sorgulayarak sataşmak
Ahmaklıkta gelmiş geçmiş bütün rekorları altüst etmek demektir.
Canlı yayınlarda herkes izledi. Tepesinde savaş uçaklarının ses duvarını aşarak oluşturduğu sonik bombalara aldırış etmeden.
Ağır silah taşıyan helikopterlerin başının üzerinde dolanmasını iplemeden,meydana çağırdığı milletinin yanına giden Erdoğanı Yedi milyar dünya sakini insan hayranlıkla izledi.Başka gezegenlerden de izlendimi şimdilik bilmiyoruz.
Akıllı bir rakip bu anları,o demleri unutturmaya çalışır.
Ama bizim embesil kaşıyor,dürtüklüyor ve o gece “SEN NERDEYDİN”sorusuna vereceği her cevap,ya işbirlikçi olduğunu,yada KORKAK’lığını açığa çıkartacakken,genede susmuyor,KAŞINIYOR.

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir