SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

CHP'nin akilleri

0
0

CHP’nin akilleri devlet aklıyla birlikte kendi içinde ivedilikle cerrahi operasyonla metastaz yapan uzuvlarına müdahale etmeli.

Alevi-Sünni çatışmasını yaratmak ve Türkiye’de kargaşa çıkarmak suretiyle kutuplaşma ve kargaşadan nemalanan kumpasçı, tezviratçı, kaset şantajcısı paralel, CHP’de kadrolaşmış olabilir.

CHP’yi dizayn etmeye kalkan, köşe başlarını tutan paralelcilerin kökü kazınmalı..

MHP’li 12 üst düzey kurmaya kaset kumpasını kuranlar, o kumpası kuracak kadar MHP’ye hala yakın ve hatta içinde ve de Devlet Bahçeli’nin otağında dahi bulunabilirler.

Paralelcilerin kasetçi, kumpasçı, şantajcı ekibine ulaşıldığında belki AK PARTİ içinde Fethullah Gülen hakkında tek laf dahi etmeyen, FETÖ ile ilgili etliye sütlüye dokunmayanların suskunluğu da çözülebilir. ???????????

FhmRgn

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir