SON DAKİKA

Trump rok Erdogan şah İsrail mat …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

BİZ Mİ EV EŞYALARINI KULLANIYORUZ, EŞYALAR MI BİZİ?

0
0

Yaklaşık iki sene evvel, 21 senelik mülteci hayatımdan sonra türkiyeye döndüm ve annem için aldıgım 6 odalı iki balkonlu bahceli eve yerleştim.
Ucuz bir semt, köy gibi bir yer ama olsun geniş bir ev.
Fakat o kadar büyük olmasına ragmen evde o kadar eşya var ki, tek valizimle getirdigim kişisel eşyalarımı koyacak yer bulmakta zorlandım.
Eşyalarımı koydugum her yer annemi rahatsız etti.
Çünkü evdeki başka eşyalara zarar veriyordum.
Ayrıca eşyalar da bana zarar veriyordu.
Beni tanıyanlar bilir, akşamcıyım ve kafayı çekince yatak odasına giderken bir kac dolaba, koltuga sehpaya falan takılıyordum.
Uzun (2-3 aylık) tartışmalar sonunda anladım ki, annemin eşyaları onun için vazgeçilmez şeyler, radikal bir karar aldım ve annemin evde olmadıgı bir gün, bir koltuk takımını (diger koltuk takımına karışmadım) , 3 sehpayı, bir masayı (diger iki masaya karışmadım) ve bir dolabı çöpe attım.
Annem gelince bana kızdı, tartıştık ama ben salaga yattım ve o eşyaların çok eski oldugunu ve bu yüzden attıgımı söyleyip ”Tamam anne hepsinin yenisini alırım sana” dedim ve sonra rahat ettim.
Şimdi evde rahat dolaşabiliyorum.
Yaşasın özgürlük
.Kahrolsun ev eşyalarının akşamcılar üstündeki tahakkümü

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir