SON DAKİKA

Gelin Onlar Gibi Aglayalım …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

Kaçıncı haykırışım bu sana …

GÜNDEM, Hatay Haber, Ortadoğu, SİYASET

15 Temmuz’la ilgili Bilinmeyenler..

0
0

Evet! Kaç gündür ulaşmaya çalışıyordum. Sonunda ABD’li DOSTUMU buldum! Özellikle böyle buhranlı günlerde her şeyi o bilirdi! Hiçbir yerde bulamayacağınız, göremeyeceğiniz, duyamayacağınız şeyleri paylaşırdı.

Yine öyle yaptı. Öyle böyle değil. Peşinen söylemek durumundayım. DOSTUM bana olanları ve olacakları eksiksiz anlatır. Benim bunların hepsini inanın yazma durumum yok! Özellikle önceden… O objektif olarak nakleder ama ben SORUMLULUK gereği yazamam. Haklı çıkacağımı bilsem de…
15 Temmuz’la birlikte pek çok soru sordum. “Bu darbe girişiminin lideri kim?”, “Emri kim verdi?”, “Başarılı olsalardı HÜKÜMETİ kim kuracaktı?”, “Cumhurbaşkanı kim olacaktı?”, “Parayı kim bulup verdi?”, “Hangi gazeteciler darbenin içindeydi?”, “Genelkurmay’da neler yaşandı?”, “Akıncı Üssü’nde neler oldu?”, “İstihbarat neden eksikti?” ve “Erdoğan dışında herkes bu darbeyi nasıl biliyordu?”
Sorular benimdi! Ama cevap bulmak kolay değildi!
Not: (Yazının devamı yarın Takvim Gazetesi’nde.)

0 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Forum (soru cevap) Bölümünden Yapılan Haber ve Yorumlar, Doğruluğu ve kişi hakları ihlali sorumluluğu haberi ve yorumu yapan kişiye aittir. kesinlikle ulkepostasi.com sitemiz sorumlu değildir. Yapılan Haber kanuna aykırılık Teşkil ederse ve kişi haklarını ihlal ederse Haberi yapan kişi bu suçla mahkemeler tarafından yargılanır...

BU AY ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER FOTO GALERİLER

sanalbasin.com üyesidir